Informacje:

od 49 zł
Fabryka Lloyda, ul. Fordońska 156, 85-752 Bydgoszcz
17 Czerwieca 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Fabryka Lloyda | Gala Sportów Walki – Fight & Music

17 czerwca w Fabryce Lloyda. Fight & Music, musicie to zobaczyć na własne oczy! Przygotujcie się na niesamowitą mieszankę walk na najwyższym poziomie, w połączeniu z muzyką elektroniczną, graną przez starannie wyselekcjonowanych Dj-ów!

Walki na żywo: Doświadczenie sportów walki w ich pełnej klasie! Zobaczcie zawodników w akcji, którzy wyróżniają się techniką, siłą i determinacją. Czekają nas emocjonujące pojedynki w różnych dyscyplinach, takich jak K-1, MMA, boks.

W klatce zobaczymy doświadczonych zawodników Golden Dragon, którzy na swoim koncie mają medale Mistrzostw Polski oraz walki zawodowe, tacy zawodnicy to gwarancja ekscytujących walki i wspaniałych emocji. Po drugiej stronie staną zawodnicy z najlepszych klubów, z całej Polski – już wkrótce poznacie kartę walk.

Koncerty na scenie: Przygotuj się na muzyczną eksplozję! Poza niezapomnianymi walkami, będziemy mieli również niesamowite sety muzyczne, które będą idealnym zwieńczeniem tego wieczoru. To noc pełna energii i pozytywnych emocji!
Zagrają dla Was Dj-e którzy na codzień są rezydentami w najlepszych klubach w Polsce oraz grają na najlepszych festiwalach muzyki elektronicznej.

Na scenie tego wieczoru:
KC
jest jednym z najbardziej utalentowanych, doświadczonych producentów polskiej sceny klubowej, jego talent został zauważony przez Insomniac Events, gdzie został wyróżniony w ramach projektu Discovery i zaproszony na największy festival muzyki elektronicznej Electric Daisy Carnival (EDC) w Las Vegas.

Irvin – czyli Tomasz Ciupak urodzony 1 Lutego 1989 roku w Bydgoszczy. Od najmłodszych lat fascynat, szybkich samochodów, strzelectwa , a przede wszystkim muzyki. Już w wieku 16 lat wygrywa konkurs dla młodych dj-i. Tam też zostaje zauważony przez jednego z managerów 2Base Agency, którzy pozwalają mu rozwinąć skrzydła na skalę całego kraju. Dj portalu klubowa.pl, artysta tras koncertowych firmy Ferrero Rocher. Twórca i pomysłodawca wielu imprez electro organizowanych w całej Polsce.

DASO – na scenie klubowej pojawia się od ponad 21 lat. Dj, producent, promotor, dziennikarz muzyczny oraz prezenter radiowy, organizator wielu prestiżowych eventów na terenie całego kraju. Jego muzyka to starannie wyselekcjonowane najlepszej jakości house music!

Występował z takimi artystami światowej sławy jak : ALAN WALKER, TUJAMO , BASS JACKERS, CHOCOLATE PUMA, MILK & SUGAR ,
DABRUCK & KLEIN, ALEX ROMANO, OLAV BASOSKI, ENDOR, TUBE & BERGER, DAVID PENN, SPADA, KRYDER, RICHARD JUDGE i wielu innych. Jest oficjalnym rezydentem w poznańskim klubie PACHA, który należy do sieci najlepszych klubów na świecie!
Istnieje możliwość rezerwacji stolika po wcześniejszym wybraniu jednego z naszych pakietów, kontakt: 797 910 048 / media@fabrykalloyda.pl

Plan imprezy:

19:00 – otwarcie drzwi
19:30 – prezentacja zawodników
20:00 – start pierwszej walki
22:00 – zakończenie gali
22:30 – start „After Party”
04:00 – zakończenie imprezy

Bilety:
150 zł – Wstęp na walki + After Party
49 zł – After Party (wstęp od godziny 22:00)

Zobacz też

Zakład? |  Agata Herbata
Wstęp wolny
Dzisiaj

Zakład? zaprasza nana prelekcję podczas której Agata Herbata opowie o podróży...

baj o swój Mózg - to dobre dla Ciebie
od 10 zł
02 Marca

W ramach świętowania 30. urodzin klubu Mózg zapraszamy na spotkanie „Dbaj...

TRANCE NATION
od 99 zł
02 Marca

Przygotujcie się na noc pełną energicznej muzyki, wspaniałych emocji i niezapomnianych...