Informacje:

od 79 zł
Fabryka Lloyda ul. Fordońska 156, Bydgoszcz
23 Październik 2022
19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Fabryka Lloyda | Ewa Farna | Umami Tour 

Zapraszamy na niezwykłą podróż muzyczną promująca najnowsze wydawnictwo Ewy Farnej pt.: UMAMI.

Ewa Farna to artystka kompletna – jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Artystką dojrzała, spełniona i ukonstytuowana.
Album porusza tematy ważne i istotne w charakterystyczny dla Ewy szczery i bezpośredni sposób, zaś Jej niesamowity głos i energia sceniczna powodują, że będzie to niewątpliwie bardzo różnorodna i smaczna muzyczna uczta.

Umami to piąty smak, dzięki niemu jedzenie smakuje kompletnie i w sposób pełny.

To też eksplikacja momentu życia, w którym jest Ewa: piątym smakiem stało się dla niej macierzyństwo. W „Umami” ukrywa się również gra słów – „u mamy” – tam gdzie czujemy się dobrze, bezpiecznie.

W tym roku Ewa tak naprawdę po raz pierwszy wyrusza w trasę biletowaną po klubach– trasę bardziej kameralną, osobistą, starannie przygotowaną i doprawioną nie tylko utworami z nowej płyty Umami, ale również hitami jakimi są Cicho, Ewakucja, Znak czy Na ostrzu. A więc UMAMI Tour – trzymając się koncepcji- będzie liczyło 5 przystanków.

„Na samą myśl o jesiennej trasie czuję mega podekscytowanie, nie musze mówić jak bardzo my, muzycy, jesteśmy głodni kontaktu z publicznością, tej bezpośredniej relacji, której nie da się zastąpić żadnym wirtualnym, onlinowym spotkaniem. Chcę wyśpiewać swoje emocje, napełnić się dobrą energią płynącą z naszych spotkań, połączyć się na żywo ze świadomym słuchaczem. Mam nadzieję, że będzie Wam smakować. My z zespołem nie możemy doczekać się tej klubowej premiery i mamy w planach zostawić Wam całą naszą energie i serducho.“

ROZKŁAD JAZDY:

18:00 – Otwarcie bram/wejście
19:00 – Koncert

Zobacz też

Magiczny Koncert - piosenki z bajek
od 50 zł

11 grudnia zapraszamy wszystkie małe i duże pociechy na magiczny koncert...

Fabryka Lloyda | Bracia Figo Fagot
od 89 zł

10 grudnia zapraszamy Was na koncert niekwestionowanych królow pastiszu disco-polo! Pozwólcie...

Fabryka Lloyda | Kalush Orchestra
od 99 zł

Kalush Orchestra przyjeżdża do nas! A nawet będzie można dostać na...