Informacje:

Wstęp wolny
MCK, ul. Marcinkowskiego 12-14 85-056 Bydgoszcz
11 Marzec 2023
9:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Ethniesowa Mała kultura na świeżym | Spacer do schroniska: Adoptuj MIŁOŚĆ

Zapraszamy Was serdecznie na najsłodsze wydarzenie Ethniesów i Kultury na świeżym. W związku z tym, że miłość, jest naszym tegorocznym hasłem przewodnim, chcemy pokazać, że to uczucie dotyczy wszystkich istot i przede wszystkim należy się wszystkim istnieniom jak… psu buda!

Buda, a raczej przytulny kochający domek. Dlatego, 11 marca, zapraszamy Was w ramach Małej kultury na świeżym vol. 3 na spacer do schroniska dla zwierząt.

Po wędrówce wzdłuż kanału bydgoskiego (zbiórka jest o godz. 9.00 na parkingu Miejskiego Centrum Kultury) dojdziemy do schroniska i wraz z 10 pieskami przejdziemy się po okolicznych górkach i lasku.

Hasłem wędrówki jest „Adoptuj miłość”, ponieważ pieski, z którymi będziemy chodzić są do adopcji (ogólnie w schronisku jest więcej piesków i kotków do adopcji, wiec jakby co, dla każdego zwierzaczka do kochania wystarczy). Każdego z 10 piesków spacerowych przedstawimy Wam już wcześniej z opisem i fotką.

Na ten spacer obowiązują zapisy: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl
Proszę podać w mailu liczbę osób, która w ramach rodziny wybiera się na spacer i czy jest zainteresowana adopcją. W pierwszej kolejności pieska na smyczy dostają rodziny, które chcą wrócić ze zwierzakiem do domu.

Słuchajcie, ten spacer musi być bezpieczny i przyjemny nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla zwierząt. Więc każdy piesek będzie pod opieką jednej rodziny, a dokładnie jednego dorosłego z rodziny. Będziemy wędrować na terenie schroniska. Szczegóły będziemy podawać na bieżąco. I bądźcie czujni, bo wkrótce na stronie pojawia się pieski, które czekają na Waszą miłość (i odpowiedzialną decyzję).

Zbiórka: 9.00, parking Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy
Idziemy do schroniska wzdłuż kanału Bydgoskiego – 8 km
Spacer na terenie schroniska.
Powrót miejską komunikacją we własnym zakresie.

Zobacz też

Piknik strzelecki BTS Kaliber
od 2 zł

BTS Kaliber zaprasza na piknik strzelecki, który odbędzie się 24 września...

Ścieżka Duchów 2023
od 65 zł

Dziewiąty raz widzimy się w Bydgoszczy na najstraszniejszej imprezie w mieście....

Święto Światła ŚWIATŁOWODY

Zapraszamy na wspólny spacer po Wyspie Młyńskiej. Kombinacja jej piękna i...