Informacje:

Wstęp wolny
Eljazz, ul. Kręta 3, Bydgoszcz
21 Styczeń 2023
17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

ELJAZZ | Monika Maciasz

Z Moniką Maciasz o jej książce poetyckiej rozmawia Karolina Sałdecka.

Trzecie spotkanie z cyklu Sztafety Literackiej. Poeci zapraszają się wzajemnie do rozmowy, a Państwa do uczestnictwa w niej i czerpania z ich wrażliwości. Tym razem trójmiejska twórczyni Monika Maciasz i prowadząca Karolina Sałdecka.

Monika Maciasz (1992) – finalistka „Połowu. Poetyckich debiutów 2021″ Biura Literackiego oraz XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina a także konkursu na debiut poetycki Fundacji Duży Format. Stypendystka Fundacji Fleszarowej-Muskat oraz Marszałka Województwa Pomorskiego. Autorka książki poetyckiej pod tytułem Kraj oka. Pochodzi z Krasnegostawu, mieszka w Gdańsku.

Karolina Sałdecka to bydgoska poetka, którą mieliśmy okazję poznać na listopadowym wydarzeniu z cyklu. Polonistka, romanistka, doktor nauk humanistycznych, autorka czterech, wielokrotnie nagradzanych książek poetyckich.

Formuła się rozwija, nabiera kształtu. Polega na wzajemnym wsparciu osób piszących i jest okazją do zaprezentowania tekstów szerszej publiczności.

Na miejscu można zakupić książki obu autorek i wesprzeć działania literackie organizatorów.

Po rozmowie osoby piszące, chętne będą mogły zaprezentować swoje utwory na scenie. Zostanie ona udostępniona dla wszystkich chętnych.

Zobacz też

od 130 zł

Czy zastanawialiście się kiedyś, kto spośród Waszych przyjaciół coś ukrywa?🤔 A...

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OTTO
od 16.90 zł

Jest to druga filmowa adaptacja bestsellerowej powieści, Fredrika Backmana „Meżczyzna imieniem...

Anita Suchomska
Wstęp wolny

Zapraszamy na pierwszy w tym roku wernisaż. Wystawę Anity Suchomskiej. Anita...