Informacje:

od 30 zł
Eljazz, ul. Kręta 3, Bydgoszcz
29 Września 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

ELJAZZ | Here On Earth | euphorizone

ELJAZZ zaprasza 29 września, na koncert katowickiego zespołu Here on Earth

Katowicki zespół Here on Earth powstał w pierwszej połowie 2014 roku. Grupa ma na swoim koncie trzy albumy (ostatni “Nic nam się nie należy” miał premierę w sierpniu 2022) oraz opublikowany w sieci singiel K.A.T.E., który przez wiele tygodni znajdował się na liście TurboTop w AntyRadiu. Bardzo dobre recenzje muzyki Here on Earth gościły w wielu polskich oraz zagranicznych wydawnictwach i portalach, m.in. Teraz Rock, Top Guitar, Eclipssed czy Fireworks.

Zespół ma na swoim koncie występy m.in. na Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Toruniu, Warsaw Prog Days w Warszawie, Prog the Night w Łodzi, Progolucja Październikowa we Wrocławiu, Baszta ProgFest w Ostrzeszowie, Ostrów Rock Festival w Ostrowie Wielkopolskim, a także Ino-Rock Festival 2023. Grupa koncertuje w całej Polsce biorąc udział w mniejszych i większych wydarzeniach klubowych.

euphorizone to instrumentalno-wokalna porcja muzyki rockowej zmieszana z progresywnymi inspiracjami współtwórców grupy. Melancholia i fantazje artrockowe z nieodzownym udziałem klawiszowej elektroniki, w ramie dynamicznych rytmów tworzą horyzont słów i dźwięków, na którym odnalazła się grupa muzyków z zamiłowania, kreując wspólnie własną strefę brzmienia.
Zespół powstał we wrześniu 2016 roku w Gniewkowie.

Na przełomie 2022 i 2023 roku, zarejestrował w studio swój debiutancki album. W toku prac nad nim, w kwietniu 2023, zaprezentowany został singiel promujący wraz z teledyskiem. Album zatytułowany INVICTUS, zawierający 12 autorskich kompozycji (w tym 3 instrumentalne) ukazał się 05.05.2023. Kontynuując prezentowanie swojej twórczości w ramach promocji bardzo dobrze przyjętego albumu, zespół po raz kolejny zagości w rodzimej Bydgoszczy.

Bilety w cenie 30zł / 40zł do nabycia pod poniższym linkiem lub na bramce przed wejściem.

Zobacz też

Letnie Koncerty na Rynku w Starym Fordonie
Wstęp wolny
28 Czerwca

Zapraszamy na niezapomniane letnie koncerty na rynku w Fordonie! Od czerwca...

Koncert Letni Bydgoskiego Instytutu Głosu
Wstęp wolny
Jutro

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny – pełen emocji i muzycznej...

ROZ-DŹWIĘK 2024
Wstęp wolny
29 Czerwca

Serdecznie zapraszamy na koncerty i warsztaty, które odbędą się w historycznych...