Informacje:

od 40 zł
Eljazz, ul. Kręta 3, Bydgoszcz
03 Grudnia 2022
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

ELJAZZ | CHEAP TOBACCO

Zapraszamy na koncert zespołu CHEAP TOBACCO. który ruszył w trasę promującą najnowszy album, nad którym prace trwały 4 lata!

Zespół CHEAP TOBACCO rusza w trasę promującą najnowszy album, nad którym prace trwały 4 lata! Wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia płyta nosi tytuł “Zobaczmy siebie”.

Jest to opowieść o człowieku. O każdym z nas. Zespół używa swoich kompozycji, aby zamanifestować palącą społeczeństwo potrzebę bycia kochanym, akceptowanym, potrzebę większej czułości dla siebie i dla innych. Zwracają uwagę na bezsensowność walki, jaką toczymy ze sobą i z innymi każdego dnia.

Płyta ZOBACZMY SIEBIE to apel o miłość, o szacunek i o dobro.
Jeśli szukacie wybuchu energii na scenie – to oni.
Jeśli chcecie posłuchać dobrych, niebanalnych tekstów – to oni.
Jeśli chcecie się poczuć tak jakby ktoś śpiewał o Waszym życiu – to oni.
Jeśli po prostu chcecie się dobrze bawić i posłuchać dobrej muzyki – to oni.

Polecamy – to będzie piękny koncert!

CHEAP TOBACCO od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami, to co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Wymykają się schematom i większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego.

Dla jednych to alternatywa, dla drugich dobry współczesny pop oparty na starej szkole rockowo-bluesowej, z której czerpią pełnymi garściami. Ich koncerty to petarda energetyczna.

Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce.

Grają materiał w pełni autorski, który jest fuzją brzmień rockowych, indie czy pop-rockowych. Nie boją się odnosić do swoich korzeni czyli blues-rocka oraz odpłynąć w nieraz psychodeliczne strony…

Z najnowszych sukcesów zespołu warto wymienić występ na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock 2021, występy na Festiwalu Venegy 2021 oraz 2022 oraz na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK 2019.

Po ostatnim albumie nominowanym do Fryderyka przyszedł czas na nowe brzmienie zespołu. Jak pisze “Teraz Rock” – “Cheap Tobacco zmierza w stronę Męskiego Grania, ale bez kompromisów brzmieniowych”.

Wstęp – 40 zł w przed sprzedaży 50 zł w dniu koncertu!

Zobacz też

Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR
od 99 zł
13 Marca

Mery Spolsky – EROTIK ERA TOUR w Bydgoszczy! Przygotujcie się na...

Festiwal Muzyki Interesującej vol.2
Wstęp wolny
20 Luty

Na pierwszej edycji polecieliśmy w kosmos, ale nadal nam mało. Tym...

AKADEMIA MUZYCZNA | CCCXXII BYDGOSKI WTOREK MUZYCZNY
Wstęp wolny
20 Luty

Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy zaprasza na CCCXXII BYDGOSKI...