Informacje:

Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Dinner in the Sky – Bydgoszcz

Odkryj niesamowite emocje na wysokości 50 metrów nad ziemią, skosztuj niepowtarzalnych kulinarnych doznań i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki w trakcie festiwalu Fontanna Muzyki!

Drink and snack w przestworzach zapewni Ci niezapomniane doznania podczas bydgoskich festiwalowych dni.

Przeżyj niezapomniane wrażenia na wysokości 50 metrów nad ziemią, doznaj niepowtarzalnych kulinarnych smaków oraz zapierających dech w piersiach pięknych widoków.

W ciągu ostatnich lat Dinner in the Sky przecięło niebo 60 krajów… Było w Europie, ale także w Australii, Japonii, Indiach, Dubaju, RPA, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kanadzie, w Chinach.

Dinner in the Sky jest nowatorską platformą kulinarną, która wykorzystuje dźwig do uniesienia w powietrze specjalnego stołu restauracyjnego. Dzięki temu rozwiązaniu kelnerzy serwują swoim gościom dania na wysokości 50 metrów nad ziemią. Tym samym Dinnner in the Sky zapewnia uczestnikom kolacji najbardziej fascynujące doświadczenia, jakie można sobie wyobrazić, w całkowicie bezpieczny sposób.

Dinner in the Sky - Bydgoszcz

Podczas kolacji w przestworzach zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby nasi goście zawsze czuli się całkowicie bezpiecznie.

Wykwalifikowana obsługa, szkolona przez międzynarodowe zespoły, dba o zachowanie wszelkich niezbędnych środków, by goście Dinner in the Sky mogli beztrosko cieszyć się niesamowitymi doznaniami podczas podniebnej kolacji.

Ekskluzywna podniebna kolacja z wybornym menu, serwowana przez najlepszych, polskich szefów kuchni, zapewni absolutnie niezapomniane przeżycia.

Sprawdź to z nami i skosztuj niezapomnianej 4-daniowej kolacji komponowanej w ramach propozycji menu kuchni z całego świata.

Kup bilety na www.dinnerinthesky.com.pl

Zobacz też

X Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy
Wstęp wolny
od 27 do 28 Kwietnia

Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Bydgoszczy! 27 i 28 kwietnia...

Młyny Rothera | Czas na herbatkę
od 50 zł
06 Kwietnia

Zapraszamy na podróż pełną gruzińskich aromatów! Podczas spotkania dowiemy się, w...

Żarciowozy w Bydgoszczy - Lodowisko Torbyd
Wstęp wolny
od 22 do 24 Marca

Po raz pierwszy w historii Żarciowozy przyjadą do Bydgoszczy karmić wszystkich...