Informacje:

od 990 zł
Bydgoszcz
od 21 Czerwca do 23 Czerwca
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Dinner in the Sky – Bydgoszcz

Doświadcz niezwykłej uczty w sercu urokliwej Bydgoszczy podczas wydarzenia Ster na Bydgoszcz!

W sercu urokliwej Bydgoszczy, gdzie rzeka Brda splata się z klimatyczną architekturą, zapraszamy Cię na niezwykłą podróż kulinarną na Dinner in the Sky. To miasto, znane ze swojego kunsztu rzemieślniczego i przyjaznej atmosfery, staje się jeszcze bardziej magiczne podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

W dniach 22 czerwca 2024 roku Bydgoszcz stanie się nie tylko miejscem pełnym historii, ale także sceną dla unikatowej kolacji w chmurach. Dinner in the Sky to niepowtarzalna okazja, by odkryć smaki miasta, unosząc się w atmosferze elegancji i wykwintności.

Rozpocznij swoją kulinarną podróż od przystawki, która skradnie Twoje podniebienie, a następnie podnieś się ponad dachy Bydgoszczy, by zanurzyć się w aromatach wyjątkowej zupy. Główne danie to prawdziwa uczta dla zmysłów. Całość koronuje deser, który zaspokoi Twoje słodkie pragnienia. To wszystko podczas unikalnej kolacji w chmurach,  uzupełnia delikatna nuta w postaci lampki Prosecco, dodająca blasku tej wyjątkowej podróży smakowej.

Bydgoszcz, miasto mostów i kanałów, staje się areną dla tego kulinarnego spektaklu. Przywitaj letnią równonoc w atmosferze pełnej smaków, zapachów i niebiańskich widoków. Zanurz się w Dinner in the Sky, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a niebo łączy się z ziemią.

Pragniemy zapewnić pełne zadowolenie każdemu smakoszowi, dlatego prosimy uczestników z alergiami, preferencjami wegańskimi lub wegetariańskimi o zgłaszanie tego podczas rezerwacji. Nasza ekipa kulinarna z przyjemnością dostosuje menu, aby każdy mógł  cieszyć się tą wyjątkową podróżą kulinarną.

Zanurz się w niebiańskim doświadczeniu kulinarnym. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do nas w podróży, gdzie niebo spotyka się z wykwintnością. Trzymaj rękę na pulsie, bo godziny Dinner in the Sky zostaną udostępnione niebawem!

Zobacz też

Smakosfera
Wstęp wolny
od 04 do 07 Lipca

Zapraszamy na Festiwal Smakosfera. Słodkie i słone pyszności na Moście Staromiejskim...

El Mucza Lucza | OTWARCIE RESTAURACJI
od 28 do 30 Czerwca

Wjeżdżamy na ostro z nową miejscówką – El Mucza Lucza! Wpadaj...

Zlot Food Trucków 2024
Wstęp wolny
od 14 do 16 Czerwca

Weekend 14-16 czerwca w Bydgoszczy znów zagoszczą food trucki. Zlot Food...