Informacje:

od 50 zł
Wiatrakowa Klub, ul. Wiatrakowa 1, Bydgoszcz
04 Listopada 2022
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Darek Kozakiewicz Live x 1965 HOT TOUR 2022

Darek Kozakiewicz zaprasza Was na swoje koncerty zespołu Darek Kozakiewicz LIVE z trasy HOT TOUR 2022 pod patronatem Antyradia!

Projekt Darka Kozakiewicza kompozytora i gitarzysty znanego przede wszystkim z zespołów Breakout, Test i Perfect, powstał z potrzeby grania na żywo i kontaktu z publicznością. Darek Kozakiewicz przez 50 lat pracy twórczej współpracował z artystami takimi jak Anna Jantar, Robert Chojnacki, Jan Borysewicz czy Natalia Sikora. W obecnym składzie można usłyszeć Justynę Panfilewicz, wokalistkę obdarzoną nietuzinkową barwą głosu, kompozytorkę i autorkę tekstów, zdobywczynię głównych nagród w ponad 30-tu ogólnopolskich festiwalach.

Podczas koncertów usłyszycie znane przeboje grupy TEST, powspominacie przy pięknych tekstach Bogdana Loebla, wyszalejecie się do muzyki Hendrixa. Koncerty HOT TOUR 2022 to podróż w czasie pełna wirtuozowskiej gry gitarowej Darka Kozakiewicza przy akompaniamencie rockowego zespołu stworzonego przez Justynę Panfilewicz, Tomka Płonkę i Sławka Puchałę.
Zapraszamy Was do kolorowego świata muzyki rockowej!

Jako support wystąpi zespół 1965, który powraca z nowym albumem. “Panther”, to hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. To wybuchowa mieszanka glam metalu i space rocka, która zabierze Was na intergalaktyczny trip po dystopijnym świecie przyszłości, a Waszym przewodnikiem będzie kosmiczna pantera-cyborg.

Zobacz też

Fabryka Lloyda | Lata 80 & 90 na PATIO
od 20 zł
15 Czerwca

Fabryka Lloyda zaprasza tego lata na zabawę w zadaszonej strefie plenerowej!...

Wakepark Bydgoszcz | Fajfy
Wstęp wolny
15 Czerwca

Zapraszamy na Fajfy – nową imprezę taneczną skierowaną dla grupy wiekowej...

Fabryka Lloyda | Spotkajmy się na PATIO
Wstęp wolny
08 Czerwca

Fabryka Lloyda zaprasza na otwarcie strefy plenerowej. 8 czerwca, które jest...