Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
15 Lipiec 2022
10:00-20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | WYSZYKUJ SIĘ NA WAKACJE!

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju Jarmark Wakacyjny! Stoiska wystawców tradycyjnie staną w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, a jarmark odbędzie się w godzinach 10.00-20.00.

Znajdź piękne rzeczy, które dodadzą Twoim wakacjom jeszcze więcej radości! Jeśli szukasz urozmaicających Twoją letnią stylizację ubrań i dodatków, to będzie to idealny moment na zakupy. Wiadomo, że lekkich sukienek czy strojów kąpielowych nigdy nie jest zbyt wiele, a poza nimi znajdziesz na jarmarku także poncha, ręcznie robioną ekologiczną biżuterię, praktyczne torby, kapelusze słomkowe, barwne opaski, chustki w dziesiątkach wzorów i wiele innych akcesoriów. Twój letni outfit będzie kolorowy, jak nigdy wcześniej. Nie zabraknie też świec sojowych, dzięki którym zrelaksujesz się i zapewnisz sobie domowe spa!

Naucz się tworzyć biżuterię na warsztatach sutaszu! Ze sznurków wyczarujesz prawdziwe cuda, które odzwierciedlą Twój charakter i temperament. Niepowtarzalne kolczyki czy bransoletki idealnie dopełnią Twoją letnią stylizację. Praca nad rękodziełem pozwoli Ci oderwać się od codzienności, a być może nawet stanie się nową pasją!

Zabierz najmłodszych do plażowej strefy dziecięcej! Znajdzie się tam piaskownica pełna uwielbianych przez dzieciaki zabawek – wiaderek, łopatek i najróżniejszych foremek. Zapewnią one maluchom chwilę beztroskiej zabawy, a rodzicom i opiekunom – moment wytchnienia.


Skorzystaj z happy hours! Już tradycyjnie nasi najemcy w jarmarkowe dni przygotują dla Was liczne, korzystne zniżki, których nie warto przegapić.

Odwiedź nasz Wakacyjny Jarmark na okrągło i wyszykuj się na wakacje w Centrum Handlowym Rondo!

Zobacz też

Focus Bydgoszcz | ŚWIĄTECZNA ZABAWA Z BINGIEM
Wstęp wolny

Dołącz do zabawy z Bingiem już w weekend 9-11 grudnia w...

Rękoczyny vol. 15
od 30 zł

Nadchodzi kolejna edycja Rękoczynów – targów rzeczy wyjątkowych. W Młynach Rothera...

RONDO | Spotkaj Świętego Mikołaja
Wstęp wolny

Poznaj osobiście Mikołaja i jego ekipę w CH Rondo! Jego wizyta...