Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
28 Sierpień 2022
11:00-19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Wyrysuj sobie szkolną wyprawkę

Zgarnij laptopa, tablet lub wielką tytę pełną szkolnych gadżetów! C.H.RONDO ma niespodzianki idealne na powrót do szkoły!

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a my mamy dla Was niespodzianki idealne na powrót do szkoły!

Zgarnij laptopa, tablet lub wielką tytę pełną szkolnych gadżetów! Czas nagli, a Ty jeszcze nie masz skompletowanej wyprawki? Nie martw się – być może uda Ci się ją wygrać! Poza zestawami przyborów szkolnych mamy dla Was także laptopa i tablet!

Zrób zakupy i walcz o łupy! Aby wziąć udział w akcji, zrób zakupy na  kwotę co najmniej 150 zł na maksymalnie 2 paragonach (w tym nie więcej niż 50 zł na paragonie z hipermarketu).

Zarejestruj paragon w punkcie obsługi akcji w godzinach 11.00 – 19.00! Strefę naszej akcji znajdziesz obok nowo otwartego sklepu Sinsay. Dodatkowo możesz robić zakupy i rejestrować paragony każdego dnia akcji – tak, by zwiększyć swoje możliwości wygrania kolejnych nagród!

Rysuj i wygraj jedną z setek fantastycznych nagród! Tylko jeden krok pozostał do wygranejGdy już zarejestrujesz paragony, śmiało ruszaj do akcji i biegnij narysować kształt na specjalnym ekranie. Rysować każdy może – trochę lepiej lub trochę gorzej, ale każdy powinien spróbować swoich sił, bo nagrody same się nie wygrają! Zapewniamy niezapomniane wrażenia i dużo świetnej zabawy.

Odbierz nagrodę i ciesz się! Pamiętaj, że im więcej zarejestrowanych paragonów, tym większa szansa na wygranie cennych gadżetów – laptopa i tabletu!

Nie czekaj, wyrusz po mnóstwo dobrej zabawy i wygrywaj nagrody na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!

Zobacz też

AUCHAN BYDGOSZCZ | Senior aktywny
Wstęp wolny

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów! Pierwsze zajęcia odbędą się...

Focus Bydgoszcz | Giełda płytowa
Wstęp wolny

Początek roku w CH Focus zapowiada się ciekawie i inspirująco! 21...

Frymark bydgoski | 15 stycznia 2023
Wstęp wolny

Zapraszamy na zakupy w niedzielę, 15 stycznia br. na Gdańską 8...