Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
28 Styczeń 2023
10:00-18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Wiosłuj dla WOŚP

Już po raz trzeci CH Rondo dołącza do akcji „Wiosłuj dla WOŚP”, tym razem z okazji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

C.H.RONDO wspiera, pomaga i próbujemy pobić własny, dotychczasowy rekord z 2020 roku, kiedy to zajęło 2. miejsce wśród wszystkich polskich miast biorących udział w wydarzeniu. Zaczynamy o 10.00 i wiosłujemy do 18.00!

Chwyć za wiosła ergometru i płyń po rekord! Wspólnie udowodnijmy, że mieszkańcy Bydgoszczy i okolic mają znakomitą kondycję i wielkie serca!

Wystarczy przewiosłować jedynie dystans 500 metrów, by zdobyć specjalny certyfikat, który będzie wspaniałą pamiątką. W rywalizacji wygra miasto, w którym najwięcej osób przewiosłuje wymagany dystans. Twój udział może przesądzić o wygranej! Naszymi konkurentami w tym roku będą: Gdańsk, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław oraz Gorzów Wielkopolski.

Zmobilizuj innych do startu i zebrania jak największej kwoty na WOŚP! W trakcie wydarzenia zbieramy do puszek pieniądze, które w tym roku Wielka Orkiestra przekaże na zakupienie nowoczesnych urządzeń wykrywających bakterie powodujące sepsę. Dołączając do naszej wioślarskiej ekipy wspierasz ten wspaniały cel. W 2020 roku temu sportowemu wyzwaniu podjęło aż 326 osób, a teraz dzięki Tobie mamy szansę, by pobić ten rekord!

Kibicuj naszej Sztafecie Gwiazd! Za wiosła ergometrów złapią również gwiazdy sportu i nasi goście specjalni!

Zakochaj się w sportach wodnych! Trening na ergometrze sprawia, że krew szybciej krąży, a mózg czuje wyrzut hormonów szczęścia? Nie wahaj się i rozpocznij treningi, a być może najbliższy sezon wioślarski spędzisz na wodzie!

Przybywaj, wiosłuj z nami po rekord i poprawiaj swoją kondycję na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!

Zobacz też

Joga w Młynach Rothera
Wstęp wolny

Stan Harmonii zaprasza na darmowe zajęcia JOGI W MŁYNACH ROTHERA. Jest...

3. Serduszkowy trening z RUN BYDGOSZCZ dla WOŚP
Wstęp wolny

Już po raz trzeci serdecznie zapraszamy Was na wspólny trening biegowy...

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 15
od 15 zł

Planszówkowicze! W Nowym Roku zobaczymy się już 15 raz na wydarzeniu...