Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
14 Maj 2022
10:00-20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Wiosenny jarmark pełen roślin

Wraz z majowym ociepleniem zazieleniło się wszystko – nawet kolejny jarmark w Centrum Rondo! Już w piątek i sobotę 13-14 maja zapraszamy Was na zielony jarmark pełen roślin.

Bez względu na to, czy jesteś posiadaczem ukwieconego balkonu, dużego ogrodu, czy też uwielbiasz mieć w domu mnóstwo roślin doniczkowych – znajdziesz tu wszystko, czego zapragniesz!

Zabierz ze sobą na jarmark dzieci, a z całą pewnością nie będą się nudzić! Czeka na nich plac zabaw z mnóstwem atrakcji..

Targi roślinne to idealny moment, by dokupić nowe rośliny do swojej kolekcji, poznać sekrety ich pielęgnacji i złapać nowe, zielone inspiracje. Twój ulubiony kwiat ma uschnięte liście, nie kwitnie i marnie wygląda? Teraz możesz zabrać swoją roślinę na jarmark, a nasi eksperci podpowiedzą, jak o nią zadbać, by pięknie rosła i cieszyła oczy.

Każdy kto chce się dokształcić z uprawy roślin, będzie mógł skorzystać z porad ogrodnictwa. Skorzystaj z szansy, poznaj techniki profesjonalistów i zostań mistrzem w dziedzinie pielęgnacji ogrodu! Natomiast dla osób, które pragną nauczyć się artystycznego układania kwiatów, przygotowaliśmy Akademię Ikebany. Naucz się tworzyć niezwykłe kompozycje z kwiatów, które zachwycą każdego i staną się doskonałą ozdobą domu. Zachęcamy do zapisów na warsztaty przy stoisku Ikebany, Akademia startuje zawsze o pełnych godzinach.

A to jeszcze nie wszystko!

  • Zobacz pokazy florystyczne

Chcesz poznać tricki florystów tworzących piękne bukiety? Podejrzyj ich podczas pracy i przekonaj się, że to pasja dla każdego. Pokazy florystyczne odbywają się w przerwie między warsztatami.

  • Zrelaksuj się wśród roślin

Spróbuj odpoczynku wśród zieleni! Odkryj siłę płynącą prosto z natury i zregeneruj się na wiosnę.

  • Weź udział w KONKURSIE na najpiękniejszy ogród lub balkon!

Odbędzie się on na naszej stronie na Facebooku. Pochwal się swoim zielonym balkonem lub ukwieconym ogrodem, a być może to właśnie Twoje zdjęcie pojawi się w Centrum Rondo!

Daj się ponieść wiosennej, zielonej fali i zanurz się w świat roślin na naszym jarmarku!

Zobacz też

WINYLOWY POTOP

Od 17:00, 27 września, Cafe Kino zaleje analogowy potop, z którego...

Targi Familijne
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję dla rodziców i dzieci Targi Familijne...

Pisklę poznaje wieś
Wstęp wolny

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na Okrągło” – tym razem wybierzemy...

Komentarze