Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
20 Stycznia 2024 11:00, 13:00. 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki na okrągło 2024

Kolejna edycja akcji „Teatrzyki na okrągło” startuje już w sobotę 20 stycznia! W styczniu scena należeć będzie do aktorów z Teatru MagMowcy, którzy zaprezentują spektakl „O Bałwanku, który miał gorące serce” – wzruszającą historię o miłości i przyjaźni, idealną dla młodej publiczności.

„O Bałwanku, który miał gorące serce” to pełna przygód i zwrotów akcji opowieść dla najmłodszych. Główny bohater – Bałwanek Śnieżek, przeświadczony o lodowatym serduszku, podczas samotnej wędrówki zostaje poddany próbie. Czy zimne serce zdolne jest do czynienia dobra? Czy dobro wysłane w świat zawsze wraca? Czy miłość nie stopi bałwankowego serca? O tym przekonają się widzowie już 20 stycznia w CH RONDO. Spektakl, obfitujący w emocje i niespodzianki, ma na celu nie tylko bawić, ale i skłaniać do refleksji.

Przedstawienia rozpoczną się o godz. 11.00, 13.00 i 15.00 na poziomie 1, w okolicy salonu Martes Sport i Kwiaciarni Olivia. Podobnie jak w zeszłym roku, przez cały czas trwania cyklu „Teatrzyki na okrągło” uczestnicy spotkań będą zbierać specjalne pieczątki w dedykowanym dzienniczku. Każdy mały uczestnik, który w przeciągu roku uzbiera komplet pieczątek do dzienniczka, będzie miał szansę na odebranie wspaniałych niespodzianek!

Po każdym spektaklu na najmłodszych będą czekać warsztaty plastyczne prowadzone przez animatorów z Teatru Polskiego. Dzieci będą tworzyć zimowe dekoracje – bałwanki i pingwinki, a także poznają bliżej działalność teatru.

Udział w spektaklu organizowanym w ramach cyklu „Teatrzyki na okrągło” oraz warsztatach plastycznych jest bezpłatny.

Zobacz też

Festiwal Roślin w Bydgoszczy Wiosna 2024
Wstęp wolny
od 16 do 17 Marca

Festiwal Roślin, czyli największa impreza tego typu w Polsce, powraca do...

ROCK & VINYL | Kiermasz płyt winylowych
Wstęp wolny
01 Marca

W piątek 1.03.2024 w Galerii Pomorskiej Kiermasz płyt winylowych i CD....

Festiwal Ślubny 2024
od 15 zł
Dzisiaj

Zapraszamy na I edycję Festiwalu Ślubnego. To pierwszy taki Festiwal w...