Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
26 Listopad 2022
11:00, 13:00. 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Świnki i wilk

Jesień rozgościła się na dobre, lecz my mamy receptę na listopadowe chłody! Atmosferę z pewnością ociepli kolejne przedstawienie z cyklu Teatrzyków na Okrągło

Teatralna scena stanie jak zwykle w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, a spektakle odbędą się tradycyjnie o godzinie 11.00, 13.00 i 15.00. Tym razem do baśniowego świata podczas przedstawienia „Świnki i wilk” zaproszą Was lalkarze z Teatru Vaśka.

Poznaj sympatyczne świnki i wilka-ekologa! Trzy świnki są siostrami, jednak mają zupełnie różne charaktery. Ponieważ nie mogą dojść do porozumienia, postanawiają wybudować sobie oddzielne domki. W budowie przeszkadza jednak wilk, który wcale nie jest groźny, ale za to stoi na straży porządku i ekologii w lesie. Co takiego dostrzeże wilk w jednym z domków i jak potoczą się losy trzech świnek? Tego wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu, pełnego humoru i wesołych piosenek.

Przyjdź na warsztaty i dowiedz się ciekawostek o życiu zwierząt! Jak przygotowują się do zimy i co robią, gdy świat pokryje się śniegiem? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi podczas naszych warsztatów! Odbędą się one po każdym przedstawieniu i będą prowadzone także w języku ukraińskim.

Zbieraj pieczątki do dzienniczka! Jeśli jeszcze nie masz co najmniej 6 pieczątek w swoim dzienniczku, to najwyższy czas, by je uzupełnić. Już 3. grudnia, podczas ostatnich teatrzyków w tym roku, dzieci, które uzbierały taką liczbę pieczątek, będą mogły odebrać nagrody-niespodzianki!

Obejrzyj fantastyczny spektakl, rozwijaj się na warsztatach i baw się świetnie na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!

Zobacz też

Rękoczyny vol. 15
od 30 zł

Nadchodzi kolejna edycja Rękoczynów – targów rzeczy wyjątkowych. W Młynach Rothera...

RONDO | Spotkaj Świętego Mikołaja
Wstęp wolny

Poznaj osobiście Mikołaja i jego ekipę w CH Rondo! Jego wizyta...

Targi Produktów Regionalnych
Wstęp wolny

Targi Produktów Regionalnych “Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza” wracają po...