Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
15 Październik 2022
11:00, 13:00. 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Pracowita jesień

Szykuje się “Pracowita Jesień” z Teatr MagMowcy! Podczas kolejnych teatrzyków, wraz z dwoma jesiennymi liśćmi, przyjrzymy się zmianom, jakie następują w lesie podczas chłodniejszej pory roku.

Czy dwa liście dołączą do zwierzaków i pomogą im przygotować się do nadchodzącej zimy? Przekonamy się już 15 października w CH Rondo!

Jesienne liście pokrywają już lasy, parki i ogrody, a my zaprosiliśmy je na scenę do Centrum Handlowego Rondo! Spotykamy się tradycyjnie przed sceną w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00.

Posłuchaj, o czym szepczą listki! Spektaklem pod tytułem „Pracowita Jesień” zachwyci wszystkich widzów teatr MagMowcy. Będziesz mieć niepowtarzalną okazję, by podsłuchać rozmów kolorowych liści! Przedstawią one niezwykle wciągającą opowieść o tym, co zmienia się w przyrodzie wraz z porami roku. Dlaczego liście przybierają różne kolory, a potem opadają? Co dzieje się w lesie, gdy nastaje chłód? Tego wszystkiego dowiesz się z tej niezwykłej, scenicznej historii!

Stwórz kolorowe wyklejanki z liści! Po przedstawieniu odbędą się niecodzienne warsztaty, prowadzone również w języku ukraińskim. Pracownicy Ogrodu Botanicznego w Bydgoszczy wprowadzą Was w magiczny świat kolorowych, różnorodnych listków. Dowiecie się, jak rozróżnić za pomocą liści różne gatunki drzew, wzbogacicie swoją wiedzę przyrodniczą i być może odkryjecie swoje nowe hobby!

Pamiętaj o zbieraniu pieczątek do dzienniczka! Wystarczy zebrać 6 stempelków, by pod koniec roku móc cieszyć się z nagrody-niespodzianki.

Zobacz też

C.H. RONDO | Choinkowy recykling 
Wstęp wolny

W Twojej piwnicy, na strychu lub w szafie leży stara, zniszczona,...

Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Świnki i wilk
Wstęp wolny

Jesień rozgościła się na dobre, lecz my mamy receptę na listopadowe...

Fabryka Świętego Mikołaja
od 39 zł

Serdecznie zapraszamy na jedyne tego typu wydarzenie w Bydgoszczy. Jeśli chcesz...