Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
15 Październik 2022
11:00, 13:00. 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Pracowita jesień

Szykuje się “Pracowita Jesień” z Teatr MagMowcy! Podczas kolejnych teatrzyków, wraz z dwoma jesiennymi liśćmi, przyjrzymy się zmianom, jakie następują w lesie podczas chłodniejszej pory roku.

Czy dwa liście dołączą do zwierzaków i pomogą im przygotować się do nadchodzącej zimy? Przekonamy się już 15 października w CH Rondo!

Jesienne liście pokrywają już lasy, parki i ogrody, a my zaprosiliśmy je na scenę do Centrum Handlowego Rondo! Spotykamy się tradycyjnie przed sceną w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00.

Posłuchaj, o czym szepczą listki! Spektaklem pod tytułem „Pracowita Jesień” zachwyci wszystkich widzów teatr MagMowcy. Będziesz mieć niepowtarzalną okazję, by podsłuchać rozmów kolorowych liści! Przedstawią one niezwykle wciągającą opowieść o tym, co zmienia się w przyrodzie wraz z porami roku. Dlaczego liście przybierają różne kolory, a potem opadają? Co dzieje się w lesie, gdy nastaje chłód? Tego wszystkiego dowiesz się z tej niezwykłej, scenicznej historii!

Stwórz kolorowe wyklejanki z liści! Po przedstawieniu odbędą się niecodzienne warsztaty, prowadzone również w języku ukraińskim. Pracownicy Ogrodu Botanicznego w Bydgoszczy wprowadzą Was w magiczny świat kolorowych, różnorodnych listków. Dowiecie się, jak rozróżnić za pomocą liści różne gatunki drzew, wzbogacicie swoją wiedzę przyrodniczą i być może odkryjecie swoje nowe hobby!

Pamiętaj o zbieraniu pieczątek do dzienniczka! Wystarczy zebrać 6 stempelków, by pod koniec roku móc cieszyć się z nagrody-niespodzianki.

Zobacz też

Hangar Kultury | WIELKANOCNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na kiermasz podczas, którego możemy zakupić wielkanocne upominki (rękodzieło,...

II Akademicki Jarmark Wielkanocny
Wstęp wolny

Politechnika Bydgoska zaprasza na II Akademicki Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się...

Festiwal Kawy i Czekolady
Wstęp wolny

15-16 kwietnia zapraszamy do odwiedzenia Festiwalu Kawy i Czekolady. W jednym...