Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
25 Czerwiec 2022
11:00, 13:00. !5:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Numery na kłopoty

Nadchodzi kolejna teatralna sobota w Centrum Rondo! Z wielką radością spotkamy się znowu przed sceną w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00!

Zapraszamy również dzieci z Ukrainy, bo zapewnimy dwujęzyczną obsługę.

Obejrzyj wciągający spektakl „Numery na kłopoty” w wykonaniu aktorów Teatru MagMowcy! Jak bezpiecznie spędzić wakacje? U nas znajdziesz odpowiedź! Na wyprawę do swojego świata pełnego przygód oraz rozmaitych wypadków zaprosi wszystkie dzieci Pani Cybulska. Dowiesz się, kto pomoże Ci rozwiązać problemy, które mogą się przytrafić. Poznasz numery, które warto wykręcić w razie kłopotów i nauczysz się dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić ani przez chwilę!

Spotkaj policjantów z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Błonie oraz Polfinka! Ta świetna ekipa wie wszystko o bezpieczeństwie i chętnie podzieli się swoją wiedzą. Będziesz się doskonale bawić, a przy okazji dowiesz się, jak zachować się w trudnych sytuacjach na wakacjach. Śmiało pytaj o wszystko, co Cię interesuje w pracy policjantów, a na pewno zaspokoją Twoją ciekawość!

Zostań na chwilę artystą w naszym tematycznym kąciku plastycznym! To idealne miejsce dla Ciebie, jeśli lubisz bawić się kolorami i tworzyć prace plastyczne. Nie wahaj się i dołącz do kreatywnej zabawy!

Zbieraj naklejki do dzienniczka! Już tradycyjnie uczestnicy wydarzenia będą mogli zdobyć naklejki, a jeśli do grudnia zbiorą ich co najmniej 6 – otrzymają nagrody-niespodzianki.

Obejrzyj najnowszy teatrzyk w CH Rondo, baw się bajecznie i wypoczywaj bezpiecznie!

Zobacz też

WINYLOWY POTOP

Od 17:00, 27 września, Cafe Kino zaleje analogowy potop, z którego...

Targi Familijne
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję dla rodziców i dzieci Targi Familijne...

Pisklę poznaje wieś
Wstęp wolny

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na Okrągło” – tym razem wybierzemy...

Komentarze