Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
26 Marzec 2022
11:00:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło – nowa edycja!

Mamy przyjemność po raz kolejny zaprosić małych widzów na spotkanie z wielką sztuką – w CH Rondo rozpoczynamy nową edycję teatrzyków dla dzieci!

Na pierwszy spektakl zapraszamy już w sobotę 26 marca, na wybraną przez Was godzinę: 11.00, 13.00 lub 15.00! Scenę znajdziecie w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia.

Spektakl zatytułowany „Morskie Opowieści” zagrają aktorzy z Teatru Bajecznego. Podczas przedstawienia dzieci będą mogły zanurzyć się w baśniowym, podwodnym świecie, pełnym tęczowych rybek, uroczych syren i majestatycznych pereł. Na młodych widzów będą też czekać rozwijające warsztaty z alfabetem Braille’a i orientacji w przestrzeni, które zorganizuje Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Louisa Braille’a. To niezwykłe doświadczenie pozwoli dzieciom zamknąć na chwilę oczy i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Dzięki warsztatom nauczą się empatii, akceptacji odmienności i poszukiwania wyjątkowości w tym, co pozornie zwyczajne. Pozwoli im to odkryć własną, skrywaną moc i z nowymi umiejętnościami jeszcze lepiej poznawać świat.

Najmłodsi otrzymają również specjalne dzienniczki, w których po każdym obejrzanym przedstawieniu przybijana będzie pieczątka. Na koniec ostatniego spektaklu tej edycji nagrodzimy najbardziej wytrwałych widzów – dzieci, które zbiorą wszystkie pieczątki dostaną atrakcyjne nagrody.

Wybierzcie się do nas i otwórzcie się na sztukę!

26|03|2022, g. 11.00, 13.00, 15.00

Zobacz też

C.H.RONDO | Teatrzyk Numery na kłopoty
Wstęp wolny

Nadchodzi kolejna teatralna sobota w Centrum Rondo! Z wielką radością spotkamy...

Focus Bydgoszcz | Powitanie wakacji ze SpongeBobem
Wstęp wolny

Czas rozpocząć wakacje! Już 25 czerwca br. w bydgoskim centrum handlowym...

Kiermasz Winyli w EPCE
Wstęp wolny

Poznańska Giełda Fonograficzna wraz z EPKA. Studio Czarnej Płyty serdecznie zapraszają...

Komentarze