Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
30 Września 2023
11:00, 13:00. 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Niestworzone Rzeczy

Słońce już coraz niżej, liście na drzewach żółkną i opadają, więc w CH Rondo zapraszamy Was na teatrzyk w jesiennej atmosferze!

Spotykamy się jak zwykle przed sceną, w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00. Do wspólnej zabawy zaprasza Teatr Niestworzone Rzeczy!

Obejrzyj spektakl i improwizuj wspólnie z aktorami! Tematem przewodnim przedstawienia, nawiązującego do jesiennych zmian w przyrodzie, będą nasze własne wybory i zmieniające się życiowe drogi. Teatrzyk będzie improwizowany, co znaczy, że Ty także będziesz należeć do jego twórców! Jakie niespodzianki czekają na Ciebie na scenie i jak potoczy się historia głównych bohaterów? Tego dowiesz się tylko wtedy, gdy dołączysz do grona widzów i przy okazji – współautorów przedstawienia!

Dołącz do warsztatów i twórz jesienne ludziki! Skarby jesieni, czyli kasztany i żołędzie, będą doskonałym materiałem do własnoręcznego zrobienia ludzików! Wesołe, ekologiczne figurki przygotowane na warsztatach, posłużą potem jako dekoracje lub wyjątkowe zabawki. Warsztaty zostaną poprowadzone wspólnie z Ogrodem Botanicznym w Myślęcinku.

Zbieraj naklejki i zgarniaj literki! Wrzesień to ostatni moment, by odebrać literkę Rondelkę „N” – jeśli jeszcze nie masz jej w swojej kolekcji. Nie zapomnij też o kolejnej naklejce do dzienniczka! Rozdajemy je po każdym teatrzyku, a dzięki skompletowaniu 12 naklejek masz szansę w grudniu zdobyć nagrodę główną, czyli wycieczkę do Suntago!

Twórz z nami teatralną historię, przygotuj małe cuda na warsztatach i korzystaj z uroków jesieni na okrągło w CH Rondo!

Zobacz też

Wild Animal Expo - Festiwal Zwierząt Egzotycznych Bydgoszcz 3-12-2023
od 30 zł

Już 3 grudnia widzimy się w Bydgoszczy na Festiwalu zwierząt egzotycznych!...

Hangar Kultury | JARMARK BOŻONARODZENIOWY
od 30 zł

Serdecznie zapraszamy na JARMARK podczas, którego możemy zakupić świąteczne upominki (rękodzieło,...

Barka Lemara | retro JARMARK NA WODZIE 
Wstęp wolny

Zapraszamy na narodziny nowego, wyjątkowego wydarzenia zimowej Bydgoszczy. Do jarmarku na...