Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
18 Listopada 2023
11:00, 13:00. 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Kulturka w naturze

Centrum Handlowe RONDO zaprasza najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy oraz ich rodziny na przedstawienie teatralne dla dzieci, zatytułowane „Kulturka w naturze”.

Spektakl, pełen magii i przygód, odbędzie się w sobotę 18 listopada 2023 roku o godz. 11:00, 13:00 i 15:00.

„Kulturka w naturze” to fascynująca opowieść o Janku, który wyrusza w podróż do magicznego lasu. Tam spotyka Kulturkę, skrzata o niezwykłych mocach oraz przyjaznego dzika, którego opowieści rozbawią każdego. To spotkanie będzie dla Janka kluczowe i pomoże mu odkryć piękno natury oraz nauczyć się szacunku do świata, w którym żyjemy.

Po zakończeniu spektaklu, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia kul nasiennych dla ptaków na zimę. Współpraca z Ogrodem Zoologicznym w Myślęcinku zapewni nie tylko dobrą zabawę z animatorami przy kreatywnych aktywnościach, ale także edukację dotyczącą dbania o przyrodę.

Kulturka w naturze” jest kolejnym wydarzeniem organizowanym przez CH RONDO w ramach cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Skierowane do najmłodszych gości, daje im możliwość bliższego poznania pracy profesjonalnych aktorów i twórców, a także rozwijania swoich pasji i poznawania otaczającego świata poprzez zabawę. Co miesiąc, po każdym spektaklu, uczestnicy otrzymują specjalne naklejki do dzienniczków. Najbliższe przedstawienie to ostatni moment na zdobycie naklejki przed grudniowym finałem cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Przypominamy, że w grudniu do wygrania jest spektakularna nagroda – weekend w Suntago dla dziecka i rodzica.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zobacz też

Wild Animal Expo - Festiwal Zwierząt Egzotycznych Bydgoszcz 3-12-2023
od 30 zł

Już 3 grudnia widzimy się w Bydgoszczy na Festiwalu zwierząt egzotycznych!...

Hangar Kultury | JARMARK BOŻONARODZENIOWY
od 30 zł

Serdecznie zapraszamy na JARMARK podczas, którego możemy zakupić świąteczne upominki (rękodzieło,...

Barka Lemara | retro JARMARK NA WODZIE 
Wstęp wolny

Zapraszamy na narodziny nowego, wyjątkowego wydarzenia zimowej Bydgoszczy. Do jarmarku na...