Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
27 Sierpień 2022
11:00, 13:00. 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Król Dżungli

Wakacje powoli dobiegają końca, ale na pocieszenie mamy dla Was kolejny, fantastyczny spektakl z cyklu „Teatrzyków na Okrągło”!

W ostatnią sobotę sierpnia zobaczymy się pod sceną o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00 w pobliżu nowo otwartego sklepu Sinsay. Wspaniałe przeżycia zapewni Wam Teatr Bajeczny, który wystąpi z przedstawieniem zatytułowanym „Król Dżungli”.

Poznaj sympatycznego Lwa Teodora, który przewodzi zwierzętom! W ostępach dzikiej, afrykańskiej dżungli, wśród gęstej roślinności, mieszkają kolorowe ptaki i szaleją radosne małpki. Zwierzęta pod rządami wielkodusznego Teodora żyłyby pewnie długo i szczęśliwie, ale w dżungli nagle pojawi się okropna Żmija! Okrutna, jadowita i zła gadzina zakłóci spokój mieszkańców dżungli. Dzielny Lew Teodor, przy wsparciu wspaniałych przyjaciół, odważnie stawi jej czoła. Czy uda mu się ocalić swoje królestwo od zagłady? I jakie przygody przeżyją bohaterowie sztuki? Dowiesz się tego, oglądając przedstawienie pełne muzyki, tańca i pozytywnej energii! A to wszystko wśród zapierającej dech w piersiach scenografii, dzięki której poczujesz się jak w tropikalnej dżungli.

Weź udział w eko-warsztatach plastycznych! Wyczaruj coś fajnego z butelek, kartonów lub innych odpadów, pozostając w zwierzęcej tematyce! Naucz się recyklingu oraz zdobądź wiedzę o mieszkańcach okolicznego zoo. Z naszych warsztatów każde dziecko wyjdzie bogatsze o wiedzę ekologiczną i kilka świetnych pomysłów na zabawę przy użyciu tego, co zazwyczaj trafia do śmieci. Warsztaty poprowadzą pracownicy Ogrodu Zoologicznego w Myślęcinku.

Zbieraj pieczątki, bo nagrody czekają! Po warsztatach zgarnij do dzienniczka pieczątkę, a jeśli uzbierasz ich co najmniej 6 – na koniec roku nagrodzimy Cię niespodzianką!

Przyjdź, poznaj Króla Dżungli i bądź eko na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!

Zobacz też

AUCHAN BYDGOSZCZ | Senior aktywny
Wstęp wolny

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów! Pierwsze zajęcia odbędą się...

Focus Bydgoszcz | Giełda płytowa
Wstęp wolny

Początek roku w CH Focus zapowiada się ciekawie i inspirująco! 21...

Frymark bydgoski | 15 stycznia 2023
Wstęp wolny

Zapraszamy na zakupy w niedzielę, 15 stycznia br. na Gdańską 8...