Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
26 Sierpnia 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Kapryśna Księżniczka

26 sierpnia, w ramach serii „Teatrzyków na okrągło” w CH Rondo, dzieci będą miały okazję poznać inspirującą historię kapryśnej księżniczki Mulinki. Występ teatru lalkowego Vaśka uzupełnią warsztaty, podczas których najmłodsi będą mieli okazję na spotkanie z prawdziwymi harcerzami z 93 Bydgoskiej Drużyny Harcerskiej ,,Arbor’’.

W najbliższą sobotę, czyli 26 sierpnia, Centrum Handlowe Rondo zaprosi dzieci na kolejny spektakl. Uwielbiane nie tylko przez dzieci przedstawienia odbędą się tradycyjnie o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00 na scenie nieopodal perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia.

Tym razem sceną zawładnie teatr lalkowy „Vaśka”, który zaprezentuje opowieść zatytułowaną „Kapryśna Księżniczka”. Sceniczna historia opowiadać będzie o księżniczce Mulince, której niełatwy charakter jest przyczyną zmartwień jej rodziców. Mała księżniczka jest uparta, złośliwa i bardzo kapryśna, a cechy te raczej nie przysparzają jej w życiu przyjaciół. Jej rodzice postanawiają poprosić o pomoc mądrego smoka Angorka, który będzie miał pewien pomysł, by odmienić harde serce dziewczynki. W przedstawieniu poruszone zostaną niezwykle ważne kwestie społeczne i problemy współczesnego świata.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Kapryśna Księżniczka

Po spektaklu na dzieci czeka świetna zabawa podczas warsztatów, w trakcie których spotkają harcerzy i poznają ich podstawowe zasady oraz umiejętności.

Następnie najmłodsi będą mogli otrzymać pieczątki do dzienniczka, które warto zbierać, ponieważ ich komplet umożliwia wygranie pod koniec roku wycieczki do parku wodnego Suntago. W lipcu można również odebrać kolejną pluszową literkę Rondelkę, jeśli nie została odebrana w czerwcu – tym razem jest to litera „N”.

Popularność „Teatrzyków na okrągło” w CH Rondo sprawia, że na spektakle razem z dziećmi chętnie przybywają także rodzice i opiekunowie. Przedstawienia wystawiane w ramach tego cyklu nie tylko bawią, ale również w lekki i humorystyczny sposób poruszają istotne kwestie społeczne i mówią o ważnych sprawach. Walory rozrywkowe, edukacyjne i praktyczne zajęcia na warsztatach sprawiają, że teatrzyki są dla najmłodszych świetnym sposobem na wartościowe spędzanie wolnego czasu.

Zobacz też

Galeria Pomorska | Bezpłatne warsztaty dla kobiet
Wstęp wolny
27 Kwietnia

Jak uwierzyć w swoje możliwości? Jak znaleźć motywację do samorozwoju i...

AUCHAN BYDGOSZCZ | Babskie Sprawy
Wstęp wolny
27 Kwietnia

Impreza podczas, której spieniężysz swoją szafę i pozbędziesz się odzieży, która...

Focus Bydgoszcz | Biustowniczki
Wstęp wolny
od 26 do 27 Kwietnia

Pamiętasz, kiedy ostatni raz usłyszałaś, że jesteś zdrowa i nic ci...