Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
17 Czerwiec 2023
11:00, 13:00. 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Dzielna Sakari

Lato już za chwilę, a w CH Rondo z tej okazji zapraszamy Was na teatrzyk w klimacie gorących, amerykańskich prerii!

Spotykamy się tradycyjnie o 11.00, 13.00 i 15.00 w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, gdzie sceną tym razem zawładnie Teatr Bajeczny.

Poznaj historię dzielnej Sakari! Dzięki doskonałej grze aktorskiej przeniesiesz się na chwilę na bezkresną prerię nad dziką rzeką. W tym niezwykłym miejscu poznasz dziewczynkę o imieniu Sakari, która stawi czoła niebezpieczeństwu, by ocalić swoją wioskę. Na scenie nie zabraknie muzyki i tańca, dzięki czemu poczujesz się jak w prawdziwej wiosce na prerii!

Stwórz niepowtarzalną, letnią biżuterię! Uwielbiasz wyjątkowe ozdoby? A może chcesz zrobić prezent od serca dla mamy lub przyjaciółki? Koniecznie weź udział w naszych kreatywnych warsztatach, na których będziemy tworzyć oryginalną, rustykalną biżuterię. Jeśli spodobała Ci się kultura odległej krainy, to bransoletka albo naszyjnik w egzotycznym stylu będą dla Ciebie idealne!

Odbierz swoją literkę – Rondelkę! Czerwiec to ostatni moment, by odebrać literkę „O”. Jeśli wcześniej umknęła Ci okazja, by ją zdobyć, koniecznie zrób to teraz! Przypominamy, że jak co miesiąc można zdobyć również pieczątkę do dzienniczka, a komplet 12 pieczątek daje szansę na wygranie wycieczki do Parku Wodnego Suntago.

Poczuj podmuch gorącego wiatru znad prerii, ruszaj po teatralną przygodę i baw się na kreatywnych warsztatach na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!

Zobacz też

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Niestworzone Rzeczy
Wstęp wolny

Słońce już coraz niżej, liście na drzewach żółkną i opadają, więc...

Targi Budownictwa, Nieruchomości i Aranżacji InterDOM
Wstęp wolny

Zapraszamy do udziału w Targach Budownictwa, Nieruchomości i Aranżacji InterDOM, które...

TARGI HOME DESIGN
Wstęp wolny

Zapraszamy na targi HOME DESIGN adre­so­wane do wszyst­kich, któ­rzy mają zamiar...