Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
28 Maj 2022
11:00, 13:00, 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło – Bajeczki Cukiereczki

Bajeczki Cukiereczki to kolejny spektakl dla dzieci w tej edycji Teatrzyków Na Okrągło! Spotykamy się jak zawsze przed sceną w okolicy perfumerii Sephora i kwiaciarni Olivia o godzinach 11.00, 13.00 oraz 15.00.

Na scenie wystąpi Teatr Bajeczny z Bydgoszczy i zabierze Was do niezwykłego miasteczka Cukierek! Traficie tam w ślad za Ludką – główną bohaterką przedstawienia.

Czy miasteczko pełne słodyczy to naprawdę wymarzone miejsce? Może się wydawać, że lepiej trafić się nie da. Ludka znajdzie się w słodkiej krainie, a Wy dzięki barwnej scenografii powędrujecie tam razem z nią! Czy będzie tam szczęśliwa i co niezwykłego przydarzy się dziewczynce, dowiecie się podczas przedstawienia pełnego muzyki! Może się okazać, że słodkie dzieciństwo wcale nie musi być pełne cukru.

Po spektaklu zapraszamy na fantastyczne, prowadzone w języku polskim i ukraińskim, warsztaty z influencerką Fit Ciasto! Będziecie się na nich wspaniale bawić, a przy okazji poznacie tajne receptury na pyszne, zdrowe przekąski z warzyw i owoców.

Po warsztatach uczestnicy tradycyjnie otrzymają naklejki do dzienniczka – zbierajcie je sumiennie, bo zdobycie 6 naklejek pozwoli Wam w grudniu otrzymać nagrodę.

Przyjdź, baw się i rozwijaj swoje talenty na warsztatach!

Zobacz też

WINYLOWY POTOP

Od 17:00, 27 września, Cafe Kino zaleje analogowy potop, z którego...

Targi Familijne
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję dla rodziców i dzieci Targi Familijne...

Pisklę poznaje wieś
Wstęp wolny

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na Okrągło” – tym razem wybierzemy...

Komentarze