Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
od 27 Kwietnia do 28 Kwietnia
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Sezon na rower

Centrum Handlowe Rondo zaprasza do udziału w akcji znakowania jednośladów hucznie otwierająca sezon rowerowy!

To już ostatnia prosta do naszej – pełnej dodatkowych atrakcji – akcji znakowania jednośladów hucznie otwierającej sezon rowerowy! To doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy planują zakup swoich nowych “dwóch kółek”, ale także dla tych, którzy chcieliby zabezpieczyć i nieco podrasować swój obecny rower.

ZNAKOWANIE ROWERÓW

GODZINY: 12:00-17:00
LOKALIZACJA: poziom 0, w okolicy restauracji KFC i salonu Inmedio

Bezpieczna jazda na okrągło

Już wkrótce zadbamy o bezpieczeństwo Waszych pojazdów razem z dzielnicowymi z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie, którzy na Waszych rowerach umieszczą specjalne numery, ułatwiające odnalezienie w przypadku kradzieży. Aby skorzystać z akcji, koniecznie zabierzcie ze sobą dowód zakupu pojazdu (np. paragon, fakturę, wydruk zamówienia w sklepie internetowym), a także dokument tożsamości.

ATRAKCJE W ODJECHANYM STYLU

GODZINY: 11:00-19:00
LOKALIZACJA: poziom 1, w okolicy salonu Martes Sport i Gudi Home

Nowy rower? Nie, podrasowany w CH Rondo!

Podczas wydarzenia będziecie mogli skorzystać także ze strefy napraw oraz strefy „Pimp my bike”, w których specjaliści od rowerowego wizerunku, a także łańcuchów, śrub i klocków hamulcowych, sprawdzą, czy wszystko działa, jak należy, dokonają niezbędnego serwisu oraz pomogą Wam upiększyć Wasze pojazdy.

Pokaż, ile masz energii w nogach

Dla wszystkich tych, którzy już nie mogą doczekać się aktywnie spędzonego sezonu –przygotowaliśmy także wyjątkową możliwość wykręcenia soku ze świeżych owoców na rowerze stacjonarnym.

Z rowerem za pan brat od najmłodszych lat

Na miejscu nie zabraknie także pełnej atrakcji strefy przygotowanej specjalnie dla dzieci. To właśnie tam wszystkie maluchy będą mogły stworzyć kreatywne cuda na tabletach plastycznych, za pomocą długopisów 3D czy techniki string art.

Zdobądź odznakę Ronda i odbierz wyjątkowe gadżety

CH Rondo po raz kolejny zostało także sponsorem akcji „Rowerowa Stolica Polski” – to oznacza, że… czas na małą rozgrzewkę przed majówką! Pobierz aplikację Aktywne Miasta, przejedź 15 km w dniach 27-28 kwietnia, czyli podczas rowerowego wydarzenia w naszym centrum i odbierz specjalną, tegoroczną odznakę Ronda! Ale to nie wszystko. Dla zdobywców odznaki przygotowaliśmy także wyjątkowe rondowe niespodzianki. Aby odebrać gadżety, wystarczy zgłosić się do naszych hostess w trakcie trwania eventu i pokazać zdobytą odznakę.

Aplikacja Aktywne Miasta na Android: 
Aplikacja Aktywne Miasta na iOS: 

Atrakcje z pewnością wprawią w zachwyt fanów jednośladów w każdym wieku. Widzimy się na miejscu? W końcu wszystkie drogi prowadzą do CH Rondo!

Zobacz też

Joga na trawie 2024
Wstęp wolny
29 Czerwca

Stan Harmonii pragnie zaprosić mieszkańców Bydgoszczy i okolic do spędzenia wspólnie...

Bydgoszcz do odkrycia | Błonie
Wstęp wolny
30 Czerwca

Zapraszamy na wycieczkę w ramach akcji Zostań turystą w swoim mieście....

Kamienna 5 - szybki bieg 5 km
od 50 zł
30 Czerwca

Do Bydgoszczy po kilku latach przerwy powraca bieg Kamienna 5! Szybkie...