Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
20 Maj 2022
11:00-15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Przygotuj rower na nowy sezon

Jeśli rower to Twój ulubiony pojazd do śmigania po miejskich ścieżkach i wiejskich dróżkach, to nasza akcja jest dla Ciebie! A może Twój rower kurzy się w piwnicy i szukasz pretekstu, by wsiąść na niego po przerwie? Lepszej okazji nie znajdziesz!

OZNAKUJ ROWER U DZIELNICOWEGO!

piątek i sobotę 20 i 21 maja czekamy na Ciebie w Centrum Rondo razem z dzielnicowymi z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie. Funkcjonariusze wygrawerują na Twoim pojeździe specjalne oznaczenie, dzięki czemu łatwiej będzie go odnaleźć w przypadku kradzieży.

Rowery będą znakowane w godzinach od 11.00 do 15.00. Aby policjanci mogli zabezpieczyć Twój jednoślad, zabierz ze sobą koniecznie:

  • dowód zakupu Twojego roweru (np. paragon, fakturę, wydruk zamówienia w sklepie internetowym)
  • dokument tożsamości

ZABIERZ ROWER DO NASZEGO SERWISU I POZWÓL MU BŁYSZCZEĆ!

Bezpłatny serwis Twojego pojazdu to nie lada okazja – przyprowadź ukochany jednoślad w godzinach od 11.00 do 19.00! Fachowcy naprawią, co trzeba, wyregulują i podpowiedzą, jak dbać o rower w przyszłości.

Zadbamy też o zainstalowanie odblasków, dzięki którym zwiększysz swoją widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Rzucaj się w oczy nawet po zmroku, a kierowcy nawet na ruchliwej drodze ominą Cię szerokim łukiem!

KĄCIK KREATYWNY

Stanowisko kreatywne będzie doskonałą okazją, aby tuningować swój ekologiczny środek transportu. Będziemy przyklejać naklejki, tworzyć dekoracje ze wstążek oraz pomponów. Tak ozdobiony rower zdecydowanie zwróci na siebie uwagę podczas jazdy i wyróżni się spośród innych. Na najmłodszych czekają hostessy, które razem z dziećmi będą tworzyły plastyczne prace o motywie koła rowerowego!

SZUKASZ NOWEGO ROWERU?

Jeśli dopiero poszukujesz idealnego jednośladu to będzie świetna szansa, by go kupić! Świeżo zakupiony rower możesz od razu oznakować i cieszyć się bezpieczeństwem już od pierwszego dnia jazdy. Sklep MARTES SPORT swoją ofertą rowerów i akcesoriów zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Wsiądź na swojego dwukołowca i pędź do Centrum Rondo!

Zobacz też

WINYLOWY POTOP

Od 17:00, 27 września, Cafe Kino zaleje analogowy potop, z którego...

Targi Familijne
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję dla rodziców i dzieci Targi Familijne...

Pisklę poznaje wieś
Wstęp wolny

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na Okrągło” – tym razem wybierzemy...

Komentarze