Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
od 29 Kwietnia do 30 Kwietnia
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | PODKRĘĆ SWOJE DWA KÓŁKA NA WIOSNĘ

Wjedź z nami bezpiecznie i w dobrym stylu w nowy sezon! W Centrum Handlowym Rondo nie tylko oznakujesz swój rower, ale również upiększysz go i spotkasz innych rowerzystów zakręconych na punkcie jednośladów!

Zwiększ bezpieczeństwo i oznakuj swój rower! Od godziny 12.00 do 17.00 spotkasz u nas dzielnicowych z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie, którzy zabezpieczą Twój rower specjalnym oznakowaniem. Policjantów znajdziesz na poziomie 0, w okolicy KFC i Inmedio. Koniecznie zabierz ze sobą dowód zakupu Twojego roweru (np. paragon, fakturę, wydruk zamówienia w sklepie internetowym) oraz dokument tożsamości. Dzięki temu wjedziesz w nowy sezon dużo bezpieczniej!

Upiększ swój rower i zadbaj o jego sprawność! Specjalistów od rowerowego wizerunku oraz łańcuchów, śrub i klocków hamulcowych możesz znaleźć w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia w godzinach od 11.00 do 19.00. Fachowcy sprawdzą, czy w Twoim rowerze wszystko działa jak należy i dokonają niezbędnego serwisu.

Wkręć najmłodszych w rowerową pasję! Dla dzieci przygotowaliśmy strefę pełną atrakcji, w której będą miały okazję zaszaleć artystycznie na tabletach plastycznych, stworzyć kreatywne cuda za pomocą długopisów 3D oraz techniki string art, a maluchy znajdą tu tradycyjne kolorowanki. Najmłodszym pokażemy również, że rower ma moc – pedałując na niezwykłym eko-rowerze będą mogli wygenerować najprawdziwszy prąd, który wprawi w ruch małą kolejkę!

W tym roku jesteśmy również partnerem akcji Rowerowa Stolica Polski w Metropolii Bydgoszcz! Szykujemy dla Was specjalną odznakę w aplikacji Aktywne Miasta. Odznakę Ronda będziecie mogli zdobyć tylko w czasie naszej akcji! Dla zdobywców odznaki nasze hostessy będą miały rondowe niespodzianki.

Wsiadaj na rower i wybierz się koniecznie do CH Rondo, by wiosną cieszyć się bezpieczną jazdą na okrągło!

Zobacz też

Kiermasz płyt winylowych 06
Wstęp wolny
15 Czerwca

W sobotę 15.06.2024 w Focus Bydgoszcz kolejna edycja Kiermaszu płyt winylowych...

Galeria Pomorska | Magia zapachu
Wstęp wolny
15 Czerwca

Tajemnicze składniki, niecodzienne odkrycia i piękne zapachy – to wszystko już...

Zielone Arkady | Pokaz kotów rasowych
Wstęp wolny
15 Czerwca

Zielone Arkady zaprasza na kociastyczny dzień! Zobacz mruczące czworonogi wielu ras,...