Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
11 Marzec 2022
09:00:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Miejski jarmark na okrągło

Centrum Handlowego RONDO Startuje z nową edycją jarmarków! Tym razem w zupełnie świeżej, odmienionej wersji – co miesiąc określony temat i mnóstwo produktów do wyboru!

Na pierwszy jarmark zapraszamy w piątek 11 marca oraz sobotę 12 marca – tematem przewodnim będą kosmetyki naturalne. Na stoiskach wystawców znajdziecie kremy, mydła, balsamy do ciała, a także asortyment umilający czas podczas kąpieli – gąbki czy świeczki.

To wydarzenie idealne dla wszystkich, którzy uwielbiają naturalną pielęgnację, dbają o środowisko i starają się żyć ekologicznie albo po prostu szukają prezentów dla najbliższych. To też doskonała okazja, by rozpocząć wiosenną pielęgnację swojego ciała bogatymi w składniki odżywcze produktami.

Co jeszcze na Was czeka?

  • warsztaty tworzenia kosmetyków – jeśli marzyliście o mydełku lub kremie z wybranymi przez Was składnikami i własną kompozycją zapachową to teraz nauczycie się wytwarzać je w domu! Przyjdźcie koniecznie, być może odkryjecie w sobie nową pasję!
  • wykłady – pasjonaci i specjaliści wyjawią Wam kilka tajemnic dotyczących ekologicznego wytwarzania kosmetyków
    darmowe próbki kosmetyków – nie wiesz, na jaki kosmetyk się zdecydować? Odbierz darmowe próbki i przekonaj się, który krem lepiej pasuje do Twojej skóry!
  • happy hours – czyli rabaty na wybrane produkty. Poszukujcie znaków! Na witrynach znajdziecie naklejki, które podpowiedzą Wam, gdzie i kiedy znajdziecie zniżki!

Przyjdź i zakochaj się w kosmetykach prosto z natury! 

Zobacz też

Frymark bydgoski | 14 sierpnia 2022
Wstęp wolny

Zapraszamy na wakacyjne zakupy w niedzielę, 14 sierpnia br. na Gdańską...

LETNIE KINO POD GWIAZDAMI | Parasite
Wstęp wolny

19 sierpnia z cyklu LETNIE KINO POD GWIAZDAMI zobaczymy Oscarowy hit...

Dżentelmeni
Wstęp wolny

12 sierpnia z cyklu LETNIE KINO POD GWIAZDAMI zobaczymy film „Dżentelmeni”....

Komentarze