Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
10 Czerwiec 2022
10:00-20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Jarmark Winyli i warsztaty malowania płyt

Na jarmarku w Centrum Rondo zakręcimy winylami na okrągło! W piątek i sobotę od 10.00 do 20.00 w pobliżu drogerii Sephora i Kwiaciarni Olivia spotkamy się na unikalnym, muzycznym wydarzeniu.

Poczuj klimat sprzed kilku dekad! Przenieś się z nami w lata 80te, gdy królowały płyty winylowe i kasety magnetofonowe. Przypomnij sobie trzeszczenie płyty w adapterze. To będą targi, na których kupisz nie tylko płyty, kasety, plakaty i inne gadżety w styli vintage, ale też wspomnienia.

Spotkaj się z miłośnikami sprzętu audio, z którymi będziesz mógł porozmawiać o starych, kultowych wydarzeniach, a także dowiedzieć się, jak wydobyć ze swojego sprzętu jeszcze lepszy dźwięk! Dziel się wiedzą o ukochanych zespołach i o muzyce z innymi pasjonatami, pełnymi pasji i wiedzy.

Wymieniaj się płytami z innymi fanami winyli, szukaj perełek i skarbów pełnych dźwięku! Przy okazji poznasz nowych ludzi i być może zawrzesz świetne znajomości, bo w towarzystwie prawdziwych pasjonatów nie sposób się nudzić. Dodatkowo czekają tu na Was warsztaty malowania winyli, dzięki którym sędziwym, zdartym krążkom nadacie całkiem nowy wygląd i świeżość, tworząc z nich niepowtarzalne dzieła.

Zabierz ze sobą najmłodszych, dla których tradycyjnie przygotowaliśmy animacje w jarmarkowej atmosferze. Zadbamy, by odwiedzający w każdym wieku mieli mnóstwo rozrywki. Nie zabraknie też licznych promocji w ramach happy hours u naszych najemców.

Zobacz też

C.H.RONDO | Teatrzyk Numery na kłopoty
Wstęp wolny

Nadchodzi kolejna teatralna sobota w Centrum Rondo! Z wielką radością spotkamy...

Focus Bydgoszcz | Powitanie wakacji ze SpongeBobem
Wstęp wolny

Czas rozpocząć wakacje! Już 25 czerwca br. w bydgoskim centrum handlowym...

Kiermasz Winyli w EPCE
Wstęp wolny

Poznańska Giełda Fonograficzna wraz z EPKA. Studio Czarnej Płyty serdecznie zapraszają...

Komentarze