Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
09 Wrzesień 2022
10:00-20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Jarmark Edukacyjny 

Zapraszamy na kolejną edycję Jarmarku na okrągło, tym razem będzie to jarmark edukacyjny EDUCON! radycyjnie już stoiska będą czekały w pobliżu perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia w godzinach 10.00 – 20.00.

Znajdź wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje dziecko mogło się rozwijać! Książki i podręczniki do nauki różnych przedmiotów i z wielu dziedzin wiedzy to coś, czego nie może zabraknąć w Waszym domu. Początek nowego roku szkolnego jest idealną okazją, by uzupełnić domową biblioteczkę edukacyjną, zaopatrzyć się w niezbędne podręczniki szkolne. Niech wiedza będzie tuż na wyciągnięcie ręki!

Wybierz idealne zajęcia dodatkowe dla swojej pociechy! Kursy, szkolenia, kółka zainteresowań i wszelkie inne formy edukacji pozalekcyjnej pozwolą Twojemu dziecku odkryć swoje nowe hobby, rozwinąć dotychczasowe pasje i jeszcze lepiej odnajdywać się w szkole i w życiu. Ogromną zaletą zajęć dodatkowych są również nowe znajomości i poszerzanie horyzontów przez najmłodszych. Nie wahaj się i od razu zapisz swoje dziecko na jego wymarzone zajęcia!

Wesprzyj dziecko w znalezieniu swojej drogi kształcenia! Dzięki obrazowym prezentacjom poznacie tajniki poszczególnych kierunków dalszej edukacji. To z pewnością ułatwi wybór kolejnej szkoły lub profilu nauczania.

Zabierz malucha na plac zabaw! Na najmłodszych czekały będą tematyczne animacje, które zapewnią im mnóstwo doskonałej zabawy. Mamy specjalną strefę dla dzieci, w której organizujemy warsztaty kolażowe. Są one nie tylko bardzo popularne i nowoczesne, ale również eko! Dzieci wraz z graficzką tworzą własne plakaty z różnych wycinanek. Dodatkowo, podczas jarmarku będziemy robić zdjęcia instaxem jako pamiątkę dla najmłodszych Klientów. Rodzice i opiekunowie mogą w tym czasie skorzystać z Happy Hours u najemców Centrum Rondo, którzy – jak zawsze w trakcie jarmarku – przygotowali dla Was kuszące rabaty!

Koniecznie odwiedź EDUCON i zdobywaj wiedzę na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!

Zobacz też

AUCHAN BYDGOSZCZ | Senior aktywny
Wstęp wolny

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów! Pierwsze zajęcia odbędą się...

Focus Bydgoszcz | Giełda płytowa
Wstęp wolny

Początek roku w CH Focus zapowiada się ciekawie i inspirująco! 21...

Frymark bydgoski | 15 stycznia 2023
Wstęp wolny

Zapraszamy na zakupy w niedzielę, 15 stycznia br. na Gdańską 8...