Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
28 Październik 2022
11:00-19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Dyniowe królestwo 

Złota jesień powoli przeistacza się w chłodną i słotną, ale my mamy na to receptę! Zabierzemy Was do magicznego świata dyń pełnego otulającej jak ciepły kocyk atmosfery, poprawiających nastrój upominków i pachnących ciasteczek w CH Rondo!


Zrób zakupy i odbierz klimatyczną dekorację! Jesienią nie ma nic lepszego, niż przytulna atmosfera w domu, a my mamy dla Ciebie coś, co pomoże w jej stworzeniu. Pełen kolorów, urokliwy i przywodzący na myśl słoneczne dni – bukiet w dyni ! Ten wyjątkowy stroik świetnie oddaje piękno natury i zmieni oblicze wnętrza Twojego domu lub ogrodu.

By go zdobyć, wystarczy jednie: zrobić zakupy za kwotę minimum 150 zł na maksymalnie 2 paragonach (w tym nie więcej, niż 50 zł z hipermarketu) zarejestrować paragony w Punkcie Obsługi Akcji odebrać piękną, roślinną dekorację i włączyć tryb jesiennego relaksu!

Stwórz dyniowe arcydzieło, które cieszy oczy! Podczas artystycznych warsztatów dowiesz się, jak upiększyć dynię i co można z niej wyrzeźbić. Pełni pasji floryści odkryją przed Tobą świat dekoracji, w którym przy odrobinie wyobraźni i dobrych chęci można wyczarować niezwykłe ozdoby, które odmienią dom lub sprawdzą się jako oryginalny prezent!

Zabierz najmłodszych na ciasteczkowe warsztaty! Czy są wśród nas wielbiciele słodkości? Jesteśmy na to przygotowani, dlatego zapraszamy na warsztaty pieczenia, na których dzieciaki zaszaleją kulinarnie i stworzą chrupiące, obłędnie pachnące ciastka, które następnie można będzie zjeść. Jesień bez herbatki lub kakao nie istnieje, a nic nie pasuje do nich lepiej, niż domowe ciacha. To będzie pyszna zabawa!

Wejdź do świata dyń i uwiecznij tę chwilę! Tego dnia strefa akcji zamieni się w dyniową krainę. Dyniowy zawrót głowy gwarantowany, a to wyjątkowe miejsce będzie okazją do zrobienia sobie stylowej, jesiennej fotki. Można też załapać się na zdjęcie zrobione Instaxem i mieć świetną pamiątkę od ręki!

Po zakończeniu wydarzenia wszystkie dynie trafią do Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy, żeby zwierzaki również miały pyszną jesień.

Odwiedź nas, zdobądź upominek, schrup ciasteczko, ozdób dynię i baw się jesienią na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!
Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Zobacz też

Focus Bydgoszcz | Festiwal planszówek
Wstęp wolny

Gry planszowe, karciane, strategiczne, zręcznościowe, rodzinne oraz wiele innych atrakcji czeka...

Rękoczyny vol. 16
Wstęp wolny

Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji Rękoczynów – targów rzeczy wyjątkowych....

Nazywajmy rzeczy po imieniu
Wstęp wolny

Wraz z początkiem wiosny do CH Rondo przybywa Teatr Vaśka, który zaprezentuje...