Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
03 Grudzień 2022
11:00, 13:00. 15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Choinkowe zamieszanie

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a my zapraszamy na ostatni już w tym roku spektakl z serii „Teatrzyków na Okrągło” w CH Rondo!

Teatralna scena stanie tradycyjnie w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, a przedstawienia odbędą się o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00.

Obejrzyj świąteczny spektakl! Teatr Magmowcy zaprezentuje Wam pełną uroku i humoru świąteczną historię. W spektaklu pod tytułem „Choinkowe zamieszanie” wiele się wydarzy, a główną bohaterką opowieści będzie wesoła bombka!

Radosna ozdoba tak bardzo cieszy się z nadchodzących Świąt, że nieopatrznie spada z choinki wprost na jeden z prezentów 🎁 i niszczy go. Czy uda się naprawić prezent, zanim na niebie rozbłyśnie Pierwsza Gwiazdka? Żeby się tego dowiedzieć, koniecznie musicie zobaczyć to przedstawienie!

Stwórz świąteczne wzory na pierniczkach! Tuż po spektaklu zapraszamy na warsztaty dekorowania pierników, które poprowadzi Agata Jędraszczak, blogerka kulinarna prowadząca stronę www.kuchniaagaty.pl. W trakcie zajęć stworzysz na pierniczkach niepowtarzalne wzory i rozwiniesz swoją kreatywność, a nowo zdobyte umiejętności możesz później wykorzystać w domu! Warsztaty prowadzone będą także w języku ukraińskim.

Odbierz nagrodę-niespodziankę! Jeśli w Twoim dzienniczku znajduje się przynajmniej 6 pieczątek, mamy dla Ciebie wspaniałe nagrody!

Nie przegap ostatniego w tym roku przedstawienia, baw się bajecznie i świątecznie na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!

Zobacz też

Focus Bydgoszcz | Bajkowe ferie
Wstęp wolny

W  drugim tygodniu ferii CH Focus zamieni się w baśniową krainę,...

AUCHAN BYDGOSZCZ | Senior aktywny
Wstęp wolny

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów! Pierwsze zajęcia odbędą się...

Focus Bydgoszcz | Giełda płytowa
Wstęp wolny

Początek roku w CH Focus zapowiada się ciekawie i inspirująco! 21...