Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
22 Październik 2022
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Babi Targ

Twoja szafa nie domyka się od nadmiaru ubrań, których już nie nosisz, a ty nadal nie wiesz, w co się ubrać? Czerwony kolor przestał Ci się podobać, a zwiewne spódnice pasować do okazji? To czas na wietrzenie szaf! 22 października będziesz mogła puścić w obieg swoje rzeczy — oddając je na akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia Sue Ryder lub/i biorąc udział w Babim Targu.

W tym roku Babi Targ obchodzi 15 lat! Z tej okazji nie mogło nas zabraknąć w Bydgoszczy, w której bywamy regularnie od pięciu lat! Październik to idealny czas na porządki i nowy start.

Zajrzyjcie do swoich szaf, wyciągnijcie z nich zimowe swetry i ciepłe płaszcze i przyjdźcie 22 października do CH Rondo.
Jeśli szykujecie się na zakupy — mały remanent szafy nie zaszkodzi! Sprawdźcie czego najbardziej potrzebujecie na jesień nadchodzącą zimę i spróbujcie upolować to na nadchodzącym Babim Targu.

Zapisy dla wystawiających ruszą 10 października około g. 12:00 — macie jeszcze trochę czasu na przygotowanie się do kolejnego Babiego Targu, ale pamiętajcie — liczba miejsc jest ograniczona, a kto pierwszy ten lepszy!

Jeśli idea niemarnowania rzeczy jest Wam bliska to koniecznie skorzystajcie z akcji charytatywnej, którą szykuję dla Was CH Rondo. Od 17 października, na stoisku zlokalizowanym na poziomie I będzie można oddać swoje ubrania na rzecz stowarzyszenia Sue Ryder, a w zamian otrzymać bon na kwotę 30 złotych do wykorzystania w CH Rondo (bon otrzyma osoba, która odda min. 10 kg odzieży).

WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH:

JAK WEJŚĆ NA TEREN WYDARZENIA?
Wydarzenie odbędzie się na poziomach 0 i I CH Rondo – najszybciej na teren wydarzenia dostaniecie się wchodząc od strony Ronda Grunwaldzkiej.
JAK DOJECHAĆ?
Na terenie CH Rondo znajduje się bezpłatny parking.
Do CH RONDO dojeżdżają autobusy linii 51, 54, 56, 58, 61, 79 oraz tramwaje numer 1 i 3.

DLA WYSTAWIAJĄCYCH
ZAPISY:
Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, ale należy zarezerwować miejsce. Zapisy dla Wystawców ruszą 10 października ok. g. 12.00 na stronie www.babilad.pl w opisie wydarzenia. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Po zapisaniu się na listę otrzymacie numer rezerwacji. Będziecie musieli jeszcze raz potwierdzić swoją obecność w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymacie 17 października. Jeśli nie znajdziecie jej w skrzynce koniecznie do nas napiszcie!
O KTÓREJ MOŻECIE WEJŚĆ NA TEREN WYDARZENIA:
W dniu wydarzenia zapraszamy Was w godzinach 11.00 do 11.30. Limit bagaży dla jednego stoiska wynosi 2 sztuki, a jedno stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 110 cm x 100 cm przestrzeni. Pamiętajcie o tym, przygotowując się do wydarzenia! 🙂

DLA ODWIEDZAJĄCYCH:
O KTÓREJ MOŻECIE WEJŚĆ NA TEREN WYDARZENIA:
Osoby Odwiedzające, czyli takie, które nie wystawiają swoich ubrań a przychodzą na wydarzenie na zakupy, zapraszamy od godz. 12.00.

ORGANIZATOR
BABILĄD
www.babilad.pl

Zobacz też

TERESA WERNER I GORAN KARAN
od 120 zł

Wyjątkowy i niepowtarzalny koncert Teresy Werner i Gorana Karana. Piosenki prosto...

Błażej Krajewski | Mustang
od 60 zł

Zapraszamy na znakomity wieczór stand-up comedy! Błażej Krajewski powraca ze swoim...

KINO HELIOS | PODEJRZANA
od 17.90 zł

27 marca Kino Helios Polska zaprasza w ramach Kina Konesera na...