Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
14 Października 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

C.H.RONDO | Babi Targ 2023

Babi Targ powróci do CH Rondo po raz! W sobotę, 14 października, mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mieli okazję przewietrzyć swoje szafy na nadchodzącą jesień!

Nadszedł nowy sezon, więc warto wyjąć ubrania z szaf i pawlaczy, aby zrobić miejsce na nowe zdobycze! Zachęcamy do porządkowania szaf i pozbywania się ubrań, których już nie nosicie. A jeśli czegoś Wam brakuje, na pewno będziecie mogli to znaleźć na jednym z wystawionych stoisk! Sprawdźcie, czego najbardziej potrzebujecie na zbliżającą się jesień i postarajcie się to upolować na nadchodzącym Babi Targu.

Osoby, dla których idea ruchu less waste jest bardzo ważna na pewno ucieszą się z możliwości oddania ubrań na rzecz Stowarzyszenia im. Sue Ryder.

W dniach 11-14 października w godz. 11:00 – 19:00 za każde 5 kg używanych ubrań, klient może otrzymać torbę – shopperkę wykonaną z używanych bannerów reklamowych! Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się z niepotrzebnymi bannerami reklamowymi, które kiedyś dekorowały nasze witryny? To teraz już wiecie, nie trafiają na śmietnik, ale szyjemy z nich wytrzymałe torby na zakupy! Stoisko zbiórki ubrań będzie zlokalizowane na poziomie I w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia.

Zapisy dla wystawców rozpoczną się 26 września około godziny 12:00 – jeszcze macie trochę czasu, aby przygotować się do kolejnej edycji Babiego Targu!

WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH

Przeczytaj jeśli przychodzisz na wydarzenie jako wystawiająca lub jako kupująca.

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ WYDARZENIE?
Wydarzenie odbędzie się na poziomach 0 i I CH Rondo – najszybciej na teren wydarzenia dostaniecie się wchodząc od strony Ronda Grunwaldzkiego lub z parkingu przy wejściu od strony Pepco.

JAK DOJECHAĆ?
Do CH Rondo dojedziesz:

  • rowerem
  • komunikacją miejską (autobusami i tramwajami linii 1, 3, 51, 54, 56, 58, 61, 62, 79, 90)
  • autem.

Na terenie CH Rondo znajduje się kryty, płatny parking.

DLA WYSTAWIAJĄCYCH
Przeczytaj, jeśli dołączasz do wydarzenia jako wystawiająca — poniżej znajdziesz dużo praktycznych wskazówek!

ZAPISY
Udział w wydarzeniu jako wystawiający/wystawiająca jest bezpłatny! Należy jednak zarezerwować miejsce. Zapisy dla osób wystawiających ruszą 26 września około godziny 12:00 i na stronie www.babilad.pl.
Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, a o przydziale miejsca decyduje kolejność zgłoszeń.
Po zapisaniu się na listę otrzymacie mailowo numer rezerwacji. Będziecie musiały jeszcze raz potwierdzić swoją obecność klikając w link w wiadomości, którą otrzymacie 9 października. Jeśli nie znajdziecie jej w skrzynce koniecznie do nas napiszcie na adres info@babilad.pl, najpóźniej do 10 października.

WSTĘP NA WYDARZENIE
W dniu wydarzenia zapraszamy was w godzinach od 11:00 do 11:30. Zarezerwujcie sobie odpowiednio dużo czasu, aby wszystko przygotować zanim o 12:00 pojawią się pierwsze osoby zainteresowane waszymi stoiskami.
Limit bagaży dla jednego stoiska wynosi 2 sztuki, a jedno stoisko nie może zajmować więcej niż około 110 cm x 100 cm wyznaczonej przestrzeni. Pamiętajcie o tym, przygotowując się do wydarzenia!

DLA ODWIEDZAJĄCYCH
Osoby Odwiedzające, czyli takie, które nie wystawiają swoich ubrań a przychodzą na wydarzenie na zakupy, zapraszamy od godz. 12:00.

DOSTĘPNOŚĆ DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Obiekt posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami: specjalnie oznakowane miejsca blisko wejść z parkingu na teren CH Rondo, brak progów w przestrzeni, w której odbędzie się Babi Targ, dojazd pochylnią na poziom I.
Do zobaczenia na kolejnym wietrzeniu szaf!

Organizatorem wydarzenia jest Babiląd (www.babilad.pl, https://www.babitarg.com).

Zobacz też

Zielone Arkady | Kino Letnie – Ferrari
Wstęp wolny
12 Lipca

Zielone Arkady Bydgoszcz kolejny raz przygotowały wyjątkowe filmowe emocje! 5 lipca...

C.H.RONDO | DZIEŃ STORCZYKA
Wstęp wolny
13 Lipca

Dzień pełen okazji na zakup nietuzinkowych odmian storczyka! Już 13 lipca...

Zielone Arkady | Kino Letnie – Barbie
Wstęp wolny
05 Lipca

Zielone Arkady Bydgoszcz kolejny raz przygotowały wyjątkowe filmowe emocje! Przez całe...