Informacje:

od 45 zł
Bydgoskie Centrum Sztuki, Jagiellońska 47, 85-097 Bydgoszcz
11 Marzec 2023
11:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoskie Centrum Sztuki | Zmysłotka | Spotkanie i warsztaty

Zapraszamy na spotkanie, gdzie możesz zrobić coś dla siebie. Zmysłotka. Spotkanie połączone z warsztatami, prowadzenie: Danuta Milewska

To połączenie relaksu, uważności na swoje potrzeby oraz uruchomienia kreatywności w atmosferze przychylności, zrozumienia i radości z twórczej iskry. Skomponujemy to, co podpowie nam nasza zrelaksowana wyobraźnia, subtelna zmysłowość oraz medycyna żywiołów. Ja nazywam swoją kompozycję: ZMYSŁOTKA.

Na każdym spacerze czy wycieczce, jeśli czuję, że mogę, zbieram pióra pozostawione tam przez ptaki. Kąpię je, układam kolorami, kształtem, wielkością. I łączę te kawałki, czując w tej nowej całości wolność, rozmach i przestrzeń.

Zaczynamy nasze świętowanie siebie od samoobserwacji i oddechu, relaksujemy wyobraźnię poprzez dziecięcą zabawę piórami, rozmawiamy o medycynie żywiołu powietrza i do dzieła: robimy z piór to, co nam w duszy gra, z własną intencją – idealne na prezent dla siebie, dla innych, do masażu, relaksu, rytuału, zabawy, etc. Zabierz siebie z ciekawością.

Danuta Milewska – Artystka, pisarka, kuratorka wystaw w Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy oraz projektów artystyczno-edukacyjnych m.in. Sztuka obecności. Dzieli się z ludźmi swoją kreatywnością i mocą inspirowania. Absolwentka Szkoły Rozwoju Osobistego Widnokrąg oraz licznych kursów i warsztatów w nurcie terapii tańcem i innych terapii ekspresyjnych. Praktykuje różne formy pracy z ciałem, oddechem i emocjami, takie jak: obecność, taniec intuicyjny, medytacje w ruchu oraz relaksacje, także z instrumentami, głosem i elementami jogi. Prowadzi prywatne ceremonie dla kobiet oraz kręgi kreatywności, gdzie pracuje z żywiołami, głosem i roślinami.

Zajęcia są odpowiednie również dla dzieci, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

zapisy: bcs@horno.pl

Zobacz też

Galeria Miejska bwa | Kinga Kowalczyk – Wypowiedź
Wstęp wolny

Zapraszamy na otwarcie wystawy odbywającej się w ramach programu rezydencji artystycznej...

Bydgoskie Centrum Sztuki | Edward Hartwig
Wstęp wolny

Bydgoskie Centrum Sztuki zaprasza na wernisaż wystawy w ramach 9. VINTAGE...

Pałace Ostromecko | Ostromecko i Schinkel 
Wstęp wolny

Zapraszamy na wykład, w Roku Szwalbego, dr. Iwony Jastrzębskiej-Puzowskiej – ,,Ostromecko...