Informacje:

KS Gwiazda przy ul. Bronikowskiego 54
24 Kwiecień 2022
15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoski Bieg Urodzinowy

Blisko 800 zawodników wystartuje w niedzielę 24 kwietnia w biegu urodzinowym nad Kanałem Bydgoskim. Zapraszamy do wspólnego kibicowania, start o godz. 15.00 nad Kanałem Bydgoskim.

Start i metę zlokalizowaliśmy za budynkiem KS Gwiazda przy ul. Bronikowskiego 54. Zmotoryzowani zawodnicy mogą zostawić swoje samochody na terenie stadionu Gwiazdy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych zachęcamy do wybrania komunikacji miejskiej (tramwaje linii 1 i 3 lub autobusylinii 56, 62 i 90).

Od środy do piątku (20,21,22 kwietnia), w godz. 9-18 w ratuszu (wejście od strony katedry) zawodnicy mogą odbierać pakiety startowe. Pakiety będą dostępne także w dniu imprezy na terenie startu/mety od  godz. 13.30 do godz. 14.30. Rekomendujemy wcześniejszy odbiór pakietów. Dzięki temu uda się uniknąć kolejek przed startem.

Każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym koszulkę, numer i zwrotny czujnik pomiarowy. Na mecie czekać na Was będzie słodki poczęstunek i medale. W budynku KS Gwiazda dostępny będzie depozyt odzieży i przebieralnie. Startujemy o godzinie 15.00

Bydgoski Bieg Urodzinowy

Trasa ma 5 km. Jest prosta, z niewielką liczbą zakrętów. Nawierzchnia będzie się zmieniać podczas biegu. Zawodnicy napotkają leśne dukty, ścieżki parkowe, chodniki. Nie można już zapisać się na nasz bieg, ale można gorąco kibicować.

Zobacz też

Ster na Bydgoszcz 2022
Wstęp wolny

Zapraszamy Was na Wyspę Młyńską, gdzie już 25 czerwca rozpocznie się...

Wieża Ciśnień | Zwiedzanie z przewodnikiem

W niedzielę 26. czerwca, zapraszamy do zwiedzenia Bydgoskiej Wieży Ciśnień należącego...

Potańcówka nad Kanałem Bydgoskim
Wstęp wolny

Zapraszamy do udziału w Świętojańskiej Potańcówce nad Kanałem Bydgoskim. Podczas wieczoru...

Komentarze