Informacje:

Wstęp wolny
Wyspa Młyńska Bydgoszcz
27 Sierpień 2022
11:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Wyspa Siatkówki

27 sierpnia zapraszamy na II edycję Bydgoskiej Wyspy Siatkówki. Siatkarki Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz oraz zawodnicy BKS Visła Proline Bydgoszcz polecają się do rozmów, wspólnej gry i zabawy.

To już II edycja Bydgoskiej Wyspy Siatkówki. Imprezę wspólnie organizują dwa kluby z naszego miasta – Polskie Przetwory Pałac i BKS Visła Proline.

Zawodniczki i zawodnicy z obu drużyn pojawią się w sobotę na Wyspie Młyńskiej. Po oficjalnej prezentacji przyjdzie czas na Super Mecz siatkówki plażowej. Wszyscy chętni będą mogli zagrać w jednej drużynie wspólnie z siatkarkami i siatkarzami. Organizatorzy zaplanowali również amatorski turniej w siatkówce plażowej. A to nie koniec atrakcji. Będą konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci i Sprawnościowa Rodzinna Sztafeta.

Początek imprezy na Wyspie Młyńskiej o godz. 11. Wstęp wolny.

Zanim fani siatkówki pojawią się na imprezie będą mogli obejrzeć w akcji bydgoski zespół BKS Visła Proline. W czwartek i w piątek w hali Immobile Łuczniczka rozegrany zostanie turniej towarzyski. Podopieczni Michała Masnego rywalizować będą z Gwardią Wrocław, Mickiewiczem Kluczbork i niemieckim Netzhoppers KW. Spotkania odbywać się będą w czwartek (godz. 17 i 20) oraz piątek (13, 15.30).

Zobacz też

Pierwsze urodziny Fit&Sport Studio
Wstęp wolny

Już 2 października Fit&Sport Studio będzie obchodzić pierwsze urodziny! Z tej...

Fordońska Masa Krytyczna
Wstęp wolny

Bydgoska Masa Krytyczna zawita tym razem do Fordonu. 30 września zapraszamy...

Bierhalle | Potańcówka balfolkowa z instruktażem
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z muzyką tradycyjną. Pojawią się znane wam...

Komentarze