Informacje:

od 10 zł
POINT Club, Magdzińskiego 18, Bydgoszcz
27 Marzec 2022
12:00:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu

Zapraszamy Was do klubu Point, aby spędzić czas w “Bydgoskiej Strefie gier bez prądu”. Spotykamy się w nowym miejscu, ale wszystko inne pozostaje bez większych zmian

Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i teraz, będziecie mogli spotkać się po prostu przy stole i pograć w gry planszowe rozwijając planszówkową społeczność naszego miasta.

Bez względu na to czy dopiero zaczynacie przygodę z nowoczesnymi grami, czy jesteście prawdziwymi wyjadaczami w tej branży – znajdziecie coś dla siebie!
Zaproszenie kierujemy także do całych rodzin. Weźcie swoje pociechy i wpadnijcie do nas! Nie zabraknie gier familijnych i gier dla dzieci, abyście mogli w kreatywny sposób spędzić to niedzielne popołudnie.

Dzięki wsparciu Centrum Gier Planszowych KRUK oraz wydawców, którzy działają na polskim rynku szeroko rozumianych gier bez prądu, będziecie mogli zagrać w liczne planszowe klasyki, proste gry karciane, gry imprezowe, ekonomiczne, strategiczne czy przygodowe.

A może macie w domu swoje gry, ale brakuje Wam ludzi do grania, lub nie chce Wam się ogarniać instrukcji? Teraz to nie problem! Weźcie grę ze sobą, nie zabraknie osób, które z Wami zagrają i pomogą w razie potrzeby z instrukcją.

Podczas naszego wydarzenia odbędzie się kolejny turniej w grę karcianą Hero Realms, który mamy nadzieję otworzy bydgoską ligę tego karcianego klasyka.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do dołączenia do specjalnej grupy na FB tego wydarzenia, gdzie publikowane są szczegółowe informacje dotyczące całości tego dzieła: https://www.facebook.com/groups/426157918902700

Bilety w cenie 10zł można będzie nabyć na miejscu w dniu wydarzenia. Dzieci do lat 13 – wstęp wolny.
Patronat medialny nad wydarzeniem po raz kolejny obejmie serwis Board News.

 

Zobacz też

Gra miejska „Przygoda z Tatą”
od 3 zł

Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP zaprasza na grę miejskiej „Przygoda z Tatą” organizowaną...

Game Expert Blu Game Show 2022
od 19 zł

Dołącz do Game Expert Blu Game Show! Wyjątkowe i niezapomniane emocje...

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 8
od 10 zł

Jako że dobre tradycje należy kultywować (a ta jest bardzo dobra),...

Komentarze