Informacje:

od 10 zł
POINT Club, Magdzińskiego 18, Bydgoszcz
29 Maj 2022
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 8

Jako że dobre tradycje należy kultywować (a ta jest bardzo dobra), zapraszamy Was po raz kolejny w ostatnią niedzielę miesiąca do Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, która ponownie odbędzie się w klubie Point.

Po raz kolejny czekać będą na Was świetne planszówki do ogrania, turniej z nagrodami, sesje RPG oraz przede wszystkim cała grupa fantastycznych ludzi, z którymi radośnie spędzicie to niedzielne popołudnie.

W Maju gry na nasze stoły przekaże nam wydawnictwo Galakta oraz sklep z grami Pipiś. To dzięki nim będzie mogli zagrać w naprawdę dobre gry planszowe! Naturalnie możecie wpadać ze swoimi grami – zapewnimy Wam miejsce, żebyście mogli ze swoją ekipą spokojnie rozegrać Wasze tytuły.

W strefie turniejowej dzięki uprzejmości wydawnictwa IUVI Games będzie można dołączyć do 4. kolejki bydgoskiej ligi Hero Realms oraz rozegrać turniej w systemie pucharowym w grę Kahuna, którą przekazał nasz majowy partner – wydawnictwo Galakta.
Sesje RPG w systemie Warhammer odbywać się będą w specjalnych VipRoomach i poprowadzi je nasz serdeczny przyjaciel, który ma za sobą lata bycia mistrzem gry 

Ogromnie się cieszymy że po raz kolejny w organizacji i przeprowadzeniu wydarzenia wspierają nas bydgoscy partnerzy: sklep Playmaty.pl , które dostarczają akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie, drukarnia Replika.pl, która drukuje nam pamiątkowe karty oraz kawiarnia Bromberg Kaffe, która użycza nam swoją salę konferencyjną na nasze spotkania organizacyjne.
Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej – Board News.

Startujemy jak zawsze od 12:00, wstęp na wydarzenie to koszt 10 zł, który opłacić można przy wejściu; dzieci do 13 lat wchodzą za darmo.

Zobacz też

Gra miejska „Przygoda z Tatą”
od 3 zł

Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP zaprasza na grę miejskiej „Przygoda z Tatą” organizowaną...

Game Expert Blu Game Show 2022
od 19 zł

Dołącz do Game Expert Blu Game Show! Wyjątkowe i niezapomniane emocje...

74 charytatywna Noc Planszówek
od 18 zł

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową, charytatywną Noc Planszówek. Jak już wielu z...

Komentarze