Informacje:

od 10 zł
POINT Club, Magdzińskiego 18, Bydgoszcz
24 Kwiecień 2022
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 7

Zapraszamy Was po raz kolejny do klubu Point, aby spędzić czas w “Bydgoskiej Strefie gier bez prądu”.

Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i teraz, chcemy się z Wami spotkać przy stole, poznać się, pograć w gry planszowe, rozwijając planszówkową społeczność naszego miasta.

Bez względu na to czy dopiero zaczynacie przygodę z nowoczesnymi grami, czy jesteście prawdziwymi wyjadaczami w tej branży – znajdziecie coś dla siebie!


Zaproszenie kierujemy także do całych rodzin. Weźcie swoje pociechy i wpadnijcie do nas! Nie zabraknie gier familijnych i gier dla dzieci, abyście mogli w kreatywny sposób spędzić to niedzielne popołudnie.

Dzięki wsparciu sklepu internetowego Pipiś.pl oraz wydawców, którzy działają na polskim rynku szeroko rozumianych gier bez prądu, będziecie mogli zagrać w liczne planszowe klasyki, proste gry karciane, gry imprezowe, ekonomiczne, strategiczne czy przygodowe.

A może macie w domu swoje gry, ale brakuje Wam ludzi do grania, lub nie chce Wam się ogarniać instrukcji? Teraz to nie problem! Weźcie grę ze sobą, nie zabraknie osób, które z Wami zagrają i pomogą w razie potrzeby z instrukcją.

Podczas naszego wydarzenia rozegrana zostanie 3 kolejka bydgoskiej ligii Hero Realms – czyli karcianego klasyka od IUVI Games, oraz turniej w grę Dice Throne – dzięki wspierającemu nas tym razem wydawnictwu Lucky Duck Games.

Bilety w cenie 10 zł można będzie nabyć na miejscu w dniu wydarzenia. Dzieci do lat 13 – wstęp wolny.

Patronat medialny nad wydarzeniem po raz kolejny obejmie serwis Board News – zwycięzca plebiscytu Planszowe Gram Prix w kategorii najlepsze social media planszówkowe.

 

Zobacz też

Gra miejska „Przygoda z Tatą”
od 3 zł

Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP zaprasza na grę miejskiej „Przygoda z Tatą” organizowaną...

Game Expert Blu Game Show 2022
od 19 zł

Dołącz do Game Expert Blu Game Show! Wyjątkowe i niezapomniane emocje...

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 8
od 10 zł

Jako że dobre tradycje należy kultywować (a ta jest bardzo dobra),...

Komentarze