Informacje:

od 15 zł
POINT Club, Magdzińskiego 18, Bydgoszcz
26 Marzec 2023
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu

W Marcu zobaczymy się już 17 raz na wydarzeniu Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, które ponownie odbędzie się w klubie Point. Na tym wydarzeniu będą wspierać nas OGRY Games.

Mamy nadzieję, że spędzimy miło czas i odpoczniemy wspólnie przy planszy! Jak zawsze na naszych stołach będą super planszówki, w których chętnie wytłumaczymy zasady, sesje RPG i oczywiście LIGA – KASKADIA od Lucky Duck.

Ale jest jeszcze coś co będzie wyjątkowe! Eliminacje do mistrzostw Polski w Unmatched. Jeżeli nas odwiedzicie to mogę zagwarantować też super pozytywnych ludzi!

Wypożyczalnia Pegaz zostaje dalej, dzięki temu wpadną tytuły zarówno dla rodzin jak i graczy. Oczywiście chętnie zobaczymy was również z Waszymi tytułami – miejsce się znajdzie byście mogli zagrać ze swoimi ekipami!

Wydarzenie nie byłoby takie samo gdyby nie obecność sklepu Playmaty.pl, który dostarcza akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie. Drukarnia Replika.pl, która wspiera i drukuje pamiątkowe karty.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej – Board News!
Medialnie wspomaga również BluStreamTV – organizator wielkiego konwentu gamingowego – Blu Game Show.

Start jak zawsze od 12:00. Wstęp na wydarzenie to koszt 15 zł, który opłacić można przy wejściu; dzieci do 10 lat wchodzą za darmo – tutaj delikatna uwaga by dzieciaczków nie zostawiać bez opieki

Zobacz też

Focus Bydgoszcz | Festiwal planszówek
Wstęp wolny

Gry planszowe, karciane, strategiczne, zręcznościowe, rodzinne oraz wiele innych atrakcji czeka...

Pradawny Gaj
Wstęp wolny
Sie
13

Serdecznie zapraszamy na letnią BEZPŁATNĄ grę terenową na Czersku Polskim! Spotkaj...

Grażynka Cup 2022
od 50 zł

Zapraszamy na GRAŻYNKA CUP 2022 – amatorski turniej siatkówki plażowej kobiet...