Informacje:

od 10 zł
POINT Club, Magdzińskiego 18, Bydgoszcz
27 Listopad 2022
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 13

Maniacy gier planszowych mam zaszczyt zaprosić Was już TRZYNASTY raz w ostatnią niedzielę miesiąca do Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, która ponownie odbędzie się w klubie Point.

Jak zawsze na stołach będą super planszówki, w których chętnie wytłumaczymy zasady, turniej z nagrodami, liga Hero Realms, sesje RPG i oczywiście super pozytywni ludzie! 

W listopadzie gramy z wydawnictwem Czacha Games. Wypożyczalnia Pegaz zostaje z nami dalej, dzięki temu wpadną tytuły zarówno dla rodzin jak i graczy.

Oczywiście chętnie zobaczymy was również z Waszymi tytułami – miejsce się znajdzie byście mogli zagrać ze swoimi ekipami!

W strefie turniejowej dzięki uprzejmości wydawnictwa IUVI Games będzie można dołączyć do 8. kolejki bydgoskiej ligi Hero Realms, a turniej będzie od wydawnictwa Czacha Games – ale o tym dokładniej później.

Oczywiście nasze wydarzenie nie byłoby takie samo gdyby nie obecność sklepu Playmaty.pl, który dostarcza akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie. Drukarnia Replika.pl, która wspiera nas i drukuje pamiątkowe karty.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej – Board News.

Startujemy jak zawsze od 12:00, wstęp na wydarzenie to koszt 10 zł, który opłacić można przy wejściu; dzieci do 13 lat wchodzą za darmo – tutaj delikatna uwaga by dzieciaczków nie zostawiać bez opieki.

Po więcej informacji zapraszamy na specjalną grupę FB:
https://www.facebook.com/groups/bydgoskastrefagierbezpradu

Zobacz też

Pradawny Gaj
Wstęp wolny
Sie
13

Serdecznie zapraszamy na letnią BEZPŁATNĄ grę terenową na Czersku Polskim! Spotkaj...

Grażynka Cup 2022
od 50 zł

Zapraszamy na GRAŻYNKA CUP 2022 – amatorski turniej siatkówki plażowej kobiet...

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 10
od 10 zł

Zapraszamy Was już po raz DZIESIĄTY w ostatnią niedzielę miesiąca do...