Informacje:

od 10 zł
POINT Club, Magdzińskiego 18, Bydgoszcz
31 Lipiec 2022
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 10

Zapraszamy Was już po raz DZIESIĄTY w ostatnią niedzielę miesiąca do Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, która ponownie odbędzie się w klubie Point.

Po raz kolejny czekać będą na Was świetne planszówki do ogrania, turniej z nagrodami, sesje RPG oraz przede wszystkim cała grupa fantastycznych ludzi, z którymi radośnie spędzicie to niedzielne popołudnie.

W lipcu gry na nasze stoły przekaże nam wydawnictwo Lucrum Games oraz sklep z grami Pipiś. To dzięki nim będziecie mogli zagrać w naprawdę dobre gry planszowe! Naturalnie możecie wpadać ze swoimi grami – zapewnimy Wam miejsce, żebyście mogli ze swoją ekipą spokojnie rozegrać Wasze tytuły.

W strefie turniejowej dzięki uprzejmości wydawnictwa IUVI Games będzie można dołączyć do 6. kolejki bydgoskiej ligi Hero Realms oraz rozegrać turniej w od wydawnictwa Lucrum ( dogrywamy jeszcze tytuł).

Sesje RPG w nowych ciekawych systemach dla młodszych jak i starszych lubiących mrok 🙂 Sesje odbywać się będą w specjalnych VipRoomach i poprowadzi je nasz serdeczny przyjaciel, który ma za sobą lata bycia mistrzem gry 😉 oraz nasi przyjaciele z Adventure Reach z Torunia. Ptaszki śpiewają że tym razem są szansę by pojawiła się Mistrzyni Gry ,ale o tym już szerzej na grupie i kolejnych informacjach

Ogromnie się cieszymy że po raz kolejny w organizacji i przeprowadzeniu wydarzenia wspierają nas bydgoscy partnerzy: sklep Playmaty.pl , które dostarczają akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie, drukarnia Replika.pl, która drukuje nam pamiątkowe karty oraz kawiarnia Bromberg Kaffe, która użycza nam swoją salę konferencyjną na nasze spotkania organizacyjne.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej – Board News.
Startujemy jak zawsze od 12:00, wstęp na wydarzenie to koszt 10 zł, który opłacić można przy wejściu; dzieci do 13 lat wchodzą za darmo.

Po więcej informacji zapraszamy na specjalną grupę FB do której link Wam właśnie wrzucamy:
https://www.facebook.com/groups/426157918902700
Mamy nadzieję – do zobaczenia!

Zobacz też

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 13
od 10 zł

Maniacy gier planszowych mam zaszczyt zaprosić Was już TRZYNASTY raz w...

Pradawny Gaj
Wstęp wolny
Sie
13

Serdecznie zapraszamy na letnią BEZPŁATNĄ grę terenową na Czersku Polskim! Spotkaj...

Grażynka Cup 2022
od 50 zł

Zapraszamy na GRAŻYNKA CUP 2022 – amatorski turniej siatkówki plażowej kobiet...