Informacje:

Wstęp wolny
Stary Rynek, Bydgoszcz
26 Stycznia 2024 18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Masa Krytyczna | Świętujemy 20-lecie BMK i wspieramy WOŚP

Styczniowy przejazd Bydgoskiej Masy Krytycznej nie będzie zwykłym spotkaniem. 26 stycznia świętuje 20-lecie BMK i wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Informacja organizatora:

2004, 2005, 2006… 2024! Trudno w to uwierzyć, ale jesteśmy już z Wami dwie dekady. Przez ten czas przez Bydgoską Masę Krytyczną przewinęło się kilka tysięcy rowerzystów. Niektórzy pojawili się jeden raz, inni zostali z nami na lata. Taki jubileusz jest dla nas powodem do dumy i – jakżeby inaczej – chcemy go spędzić razem z Wami.

Zapraszamy 26 stycznia o godz. 18:00 na Stary Rynek na wspólne świętowanie. Postaramy się stworzyć urodzinowy klimat i po raz kolejny wyruszymy na bydgoskie ulice, by zamanifestować naszą obecność w ruchu ulicznym. Dwa dni później odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego chcemy się też włączyć do dzieła Jurka Owsiaka i będzie możliwość „nawrzucania” do tradycyjnej puszki.

Przypominamy, że nasz przejazd jest zalegalizowany i zabezpieczany przez Policję. Nie obowiązują zapisy – wystarczy wsiąść na rower i dołączyć do nas. Obowiązuje natomiast prawidłowe oświetlenie roweru. Do zobaczenia!

Zobacz też

Joga na trawie 2024
Wstęp wolny
13 Lipca

Stan Harmonii pragnie zaprosić mieszkańców Bydgoszczy i okolic do spędzenia wspólnie...

Warsztaty fotograficzne: portret rodzinny z Martą Brodziak
od 450 zł
18 Lipca

FACH studio wraz z marką Sony zaprasza na warsztaty fotografii rodzinnej,...

Objazdowy Dom Kultury | Górzyskowo
Wstęp wolny
11 Lipca

Zapraszamy do wspólnej zabawy na osiedlowym placu zabaw. Mini impreza zaczyna...