Informacje:

Wstęp wolny
Stary Rynek, Bydgoszcz
25 Listopad 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Masa Krytyczna Listopad 2022

Bydgoska Masa Krytyczna stawia na wybory mieszkańców! Listopadowy przejazd będzie poświęcony tegorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Mieszkańcy Bydgoszczy i nie tylko od 15 listopada do 15 grudnia mogą oddawać głosy na zgłoszone wcześniej projekty inwestycji. Są to mniejsze inicjatywy, ale i pomysły pochłaniające kilkaset tysięcy złotych.

Na tej liście nie mogło zabraknąć projektów związanych z szeroko pojętym ruchem drogowym. Jako Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna zgłosiliśmy dwa pomysły – 500 stojaków rowerowych oraz budowa kolejnego fragmentu drogi rowerowej na Al. Powstańców Wielkopolskich.

Wyselekcjonowaliśmy również inne prorowerowe inwestycje, które wymieniamy w naszym zestawieniu.
Chcąc Wam ułatwić oddanie głosu, zaprosiliśmy na piątkowy przejazd pracowników Biura Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Bydgoszczy. W godz. 17:30 – 18 będziecie mogli oddać głos na rekomendowane przez nasze inwestycje albo każdą inną, która zdobędzie Wasze serce.

Spotykamy się w piątek, 25 listopada na parkingu przed ratuszem od strony Starego Rynku. Stamtąd wyruszymy na bydgoskie ulice, aby zamanifestować obecność rowerzystów w ruchu ulicznym. Przypominamy o obowiązkowym oświetleniu. Przejazd będzie zabezpieczany przez Policję. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

Zobacz też

MIKOŁAJKI nie tylko na wrotkach
od 22 zł

Wrotkarnia Roller Park zaprasza 4 grudnia na odjechana zabawa nie tylko...

Joga w Młynach Rothera
Wstęp wolny

Stan Harmonii zaprasza na zimową wersję zajęć, które pokochali bydgoszczanie! Spotkamy...

Świąteczna ciężarówka Coca-Cola
Wstęp wolny

Świąteczna ciężarówka rusza w trasę i odwiedzi między innymi Bydgoszcz! Zapraszamy...