Informacje:

Wstęp wolny
Stary Rynek, Bydgoszcz
30 Grudzień 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bydgoska Masa Krytyczna Grudzień 2022

Rok 2022 – a jakżeby inaczej – zakończymy rowerowo! Zapraszamy w piątek, 30 grudnia na grudniowy przejazd Bydgoskiej Masy Krytycznej.

Kilkadziesiąt imprez rowerowych i niewielkie inwestycje – tak można podsumować 2022 rok. To jedno zdanie pokazuje też, jaki to był trudny okres. Z jednej strony – nie musieliśmy już martwić się pandemią i zrealizowaliśmy wszystkie planowane imprezy. Bydgoskie Masy Krytyczne, Święto Cykliczne czy też pomoc przy Rajdzie Galerii Pomorskiej i rajdach w ramach walki o tytuł Rowerowej Stolicy Polski – to te imprezy w tym roku przyciągały Was na start.

Druga strona medalu to niewiele zrealizowanych inwestycji, ale nie jest to zaskoczeniem, bo tak ten rok się zapowiadał. Do najważniejszych rowerowych przedsięwzięć zaliczamy remont sporego fragmentu drogi rowerowej wzdłuż ulicy Fordońskiej i powstanie kontrapasu na ul. Bełzy. Końcówka roku przyniosła także kolejny fragment drogi dla rowerów na Al. Wielkopolskich, końca dobiega również realizacja nowej infrastruktury wzdłuż ul. Jeździeckiej.

Nie przeszkadza to jednak, a wręcz motywuje, do zaproszenia Was na grudniowy przejazd Bydgoskiej Masy Krytycznej. Zaczynamy w piątek, 30 grudnia o godz. 18 na Starym Rynku i tam też skończymy. Mile widziane sylwestrowe kreacje, wszak Nowy Rok już na horyzoncie!

Przejazd jest zalegalizowany i będzie zabezpieczany przez Policję. Przypominamy o obowiązku oświetleniu. Wstęp wolny!

Zobacz też

Nanibowo | Walentynki dla dzieci
od 50 zł

Już niedługo Święto Zakochanych – Walentynki. Serdecznie zapraszamy dzieci od 1,5...

Rejs Walentynkowy z LaMare
od 299 zł

Już 14.02 Walentynki możecie wypłynąć wraz z nami na szerokie wody...

Exclusive Night
od 350 zł

Zapraszamy na magiczną imprezę karnawałową Exclusive Night podczas której zabierzemy Was...