Informacje:

Wstęp wolny
Bourbon Street Bydgoszcz, Stary Rynek 14, Bydgoszcz
16 Marca 2024 20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bourbon Street | Koktajlowa Awangarda z Rafałem Zawieruchą

Zapraszamy na niezapomniany wieczór pełen niesamowitych doznań! 16 marca w Bourbon Street Pub na Starym Rynku 16 odbędzie się ekskluzywne wydarzenie, które poprowadzi Rafał Zawierucha – nie tylko doświadczony barman, ale także Ambasador marki Lord of Taste.

Przygotujcie się na fascynującą podróż po świecie koktajli, gdzie Rafał Zawierucha, uzdolniony i pełen wiedzy ekspert, zabierze was w unikalną podróż smakową. To wyjątkowe Guest Shift Lord of Taste w Bourbon Street Pub to nie tylko okazja do skosztowania wyjątkowych napojów, ale także możliwość nauki tajników sztuki barmańskiej od prawdziwego mistrza.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wieczoru, pełnego smaku, atmosfery i ekskluzywnych koktajli. Zapraszamy do świętowania w towarzystwie Rafała Zawieruchy i marki Lord of Taste!

„Motto marki to Taste is a journey. W Lord of Taste smak jest najważniejszy, dlatego przez ostatnie lata porównywaliśmy, łączyliśmy i wybieraliśmy najlepsze składniki z całego świata. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom i stworzyć produkty, z których jesteśmy dumni. Niepowtarzalny i najlepszy smak powstaje wyłącznie z wyselekcjonowanych składników od lokalnych producentów, który tworzy produkty klasy premium”.

Widzimy się o 20:00 na najlepszym wieczorze w mieście!

Zobacz też

X Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy
Wstęp wolny
od 27 do 28 Kwietnia

Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Bydgoszczy! 27 i 28 kwietnia...

Młyny Rothera | Czas na herbatkę
od 50 zł
06 Kwietnia

Zapraszamy na podróż pełną gruzińskich aromatów! Podczas spotkania dowiemy się, w...

Żarciowozy w Bydgoszczy - Lodowisko Torbyd
Wstęp wolny
od 22 do 24 Marca

Po raz pierwszy w historii Żarciowozy przyjadą do Bydgoszczy karmić wszystkich...