Informacje:

od 20 zł
Eljazz, ul. Kręta 3m Bydgoszcz
06 Maj 2022
19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Blender Impro | Spektakl improwizowany „W Starym Domu”

Po prawie trzech latach nieobecności pełnego składu, Blender Impro reaktywuje projekt „W Starym Domu”! Mają dłuższe włosy, większe brzuchy i wcale nie mało pomysłów. Zapraszamy!

UWAGA!!!

Mamy dla Państwa 1 podwójne zaproszenie na spektakl improwizowany „W Starym Domu” 6.05.2022 r. g. 19.00.  W zabawie może wziąć udział każdy, kto polubi i udostępni post.  Na zgłoszenia czekamy do środy 4.05.2022 do godz. 20.00. 

Czym jest projekt W Starym Domu?
Cztery osoby, cztery krzesła, stół, herbata i oceany historii. W Starym Domu to autorski format, który jest kombinacją No Exit (Aktorzy nie opuszczają jednego pomieszczenia przez cały czas trwania występu. Ten zbieg możecie znać np. z filmu “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” oraz “Rzeź”. ) i retrospekcji. Improwizatorzy inspirują się sugestią wydarzenia lub miejsca, podczas którego może spotkać się grupa przyjaciół. Stary Dom swój format zaprezentował już w konwencji stypy, setnych urodzin babci, przesłuchania, spotkania w sądzie i wielu innych.

Czym jest improwizacja teatralna?
Improwizacja teatralna to spektakle bez scenariusza, reżysera i rekwizytów. Do stworzenia przedstawienia aktorzy wykorzystują inspiracje i sugestie widzów.

 

Zobacz też

PARYŻ, 13. DZIELNICA
od 12.90 zł

Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje...

ELVIS
od 12.90 zł
Cze
24

Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób...

polsko-ukraińskie Wianki 2022
Wstęp wolny

24 czerwca zapraszamy na „Dwie łodzie – dwa głosy” – polsko-ukraińskie...

Komentarze