Informacje:

Wstęp wolny
Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. Karola Szymanowskiego 3, 85-074 Bydgoszcz
11 Maj 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Biblioteka UKW | Faktura Koloru vol. 3 ¦ wystawa fotografii Anny Bulli-Dembek

11 maja 2022 r. w Galerii Biblioteki UKW odbędzie się otwarcie wystawy fotografii Anny Bulli-Dembek: “Faktura Koloru vol. 3”.

Anna Bulla-Dembek, ur. w 1984 r. w Bydgoszczy. W 2004 roku ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, ze specjalizacją techniki graficzne. W latach 2004-2010 studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom z grafiki warsztatowej zrealizowała i obroniła w 2009 roku, w Pracowni Wklęsłodruku u prof. Bogumiły Pręgowskiej. Dyplom z projektowania graficznego zrealizowała i obroniła w 2010 roku w Pracowni Grafiki Projektowej u prof. Edwarda Salińskiego.

Artystka jest projektantem graficznym, grafikiem i fotografikiem. Na swoim koncie ma udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą oraz kilka wystaw indywidualnych. Przez kilka lat związana była z Galerią Bezdomną (która nie mając stałego miejsca ekspozycji zakładała prezentację wystaw w różnych miastach Polski), założoną przez dwóch znanych polskich fotografików: Tomka Sikorę i Andrzeja Świetlika. Jest pięciokrotną laureatką stypendium artystycznego Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Należy do Twórców Kultury Torunia.

Wystawa będzie czynna do 7 czerwca 2022 r.

Zobacz też

PARYŻ, 13. DZIELNICA
od 12.90 zł

Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje...

ELVIS
od 12.90 zł
Cze
24

Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób...

polsko-ukraińskie Wianki 2022
Wstęp wolny

24 czerwca zapraszamy na „Dwie łodzie – dwa głosy” – polsko-ukraińskie...

Komentarze