Informacje:

Wstęp wolny
Pielęgniarska 17, 85-034 Bydgoszcz
19 Kwiecień 2022
17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Biblioteka Główna WiMBP | Sylwia Trojanowska ¦ spotkanie autorskie

Filia nr 24 dla dorosłych z Oddziałem dla dzieci młodzieży Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Sylwią Trojanowską – couchem, trenerką biznesu, autorką popularnych powieści obyczajowych, w tym cykli powieściowych „Szkoła latania”, „Sekrety i kłamstwa”.

Aktualnie w Dyskusyjnych Klubach Książki podregionu bydgoskiego czytana jest jej powieść pt. „Powiedz mi, jak będzie”. Spotkanie połączone będzie z promocją najnowszej książki Sylwii Trojanowskiej pt. „Łabędź”. Tytułowy Łabędź to nazwisko głównych bohaterów powieści, której akcja toczy się m.in. w Fordonie!!!

Zadebiutowała w 2015 roku powieścią „Szkoła latania”. Jest także autorką sztuk teatralnych, z których dwie: „4 kute asy” oraz „Okna”, trafiły na afisze. Aktywnie działa na rzecz kobiet. Jest ambasadorką akcji „Wiele powodów, by żyć”, mającej na celu promowanie profilaktycznych badań cytologicznych, oraz członkinią kapituły „Magnolie Biznesu”, nagradzającej wyjątkowe kobiety województwa zachodniopomorskiego.

Zobacz też

PARYŻ, 13. DZIELNICA
od 12.90 zł

Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje...

ELVIS
od 12.90 zł
Cze
24

Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób...

polsko-ukraińskie Wianki 2022
Wstęp wolny

24 czerwca zapraszamy na „Dwie łodzie – dwa głosy” – polsko-ukraińskie...

Komentarze